Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem furcsa ez a...

Csak szerintem furcsa ez a kérés? A nővérem kedvéért nem vihetnénk magunkkal a gyerekeket a szülinapi ebédre.

Figyelt kérdés

A nővéremék idén költöztek haza külföldről. Lassan 10 éve próbálkoznak, de nem sikerült teherbe esnie. Ebből kialakult nála, hogy szinte mindenkit utál, akinek gyereke van és a gyerekek is idegesítik.

A páromnak és nekem három gyermekünk van, a kicsi fél éves lesz.

A hétvégén szerették volna anyuék megünnepelni a születésnaposokat (apu, a nagyobbik fiunk, én). Minden évben így szokott lenni. Most viszont anyu megkért, hogy ne vigyük a gyerekeket, mert szeretne tekintettel lenni a nővérem érzéseire. Azt mondta, majd nekem odaadja gyerkőc ajándékát és a tortáját, inkább otthon adjam neki oda.

Szóhoz sem jutottam, végül megmondtam, hogy ünnepeljenek nyugodtan, mi nem megyünk. Anyu most nem érti, hogy mi a bajom ezzel, szerinte még én vagyok a bunkó.


Én sajnálom a nővéremet, de tényleg meg kell állnia az életnek, mert neki nem úgy jött össze, ahogy szerette volna?


2015. szept. 9. 12:24
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
92%

OFF: 10-es, ne add föl, tavaly két vetélésem volt, idén júliusban teherbe este, a 41. születésnapomra jön a baba.

ON: a húgomnak meghalt a férje, mégis eljött a családi esküvőkre. Nem mintha könnyű lett volna neki, de ettől nem akart a távolmaradásával tüntetni, vagy kimaradni a családi eseményekből.

Én sem mennék el hasonló esetben az ünnepre. Nagyon nehéz lehet a testvérednek, de nem kéne abnormalitást nevelni a dologból.

2015. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
61%
én nem vinném a gyerekeket, és én se mennék ilyen kérés után, valószínűleg soha többé
2015. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
95%

Én nem vagyok olyan, aki nem tud leszakadni a gyerekeiről pár órára sem, de pont egy ilyen családi ünnep az, ahová nem mennék nélkülük. Az én születésnapomon legyenek ott a gyerekeim, aztán persze az ünnepelt gyerek is. Apám meg szintén nem ünnepelné a szülinapját az unokái nélkül.


Beteg ötlet az egész, én is megmondanám, hogy köszönjük, mi nem leszünk ott.

2015. szept. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 acelsziv ***** válasza:
100%
Érdekes anyád van az biztos, kérdező. Majd írd meg, hogy mi történt.
2015. szept. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%

anyád, hogy gondolta?


elköszöntök a 3 gyerektől, közlitek a szülinapossal, hogy most elmentek a szülinapját ünnepelni, de ne aggódjon, azért majd tortát hagytok neki?

2015. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%

Te ezek után elmész? Tartsd meg a szülinapotokat magatoknak. Én biztos nem mennék így el.

Anyukád is mit gondolt, hova teszed a gyerekeid, meg amúgy is nonszensz a kérése.

2015. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Végül, hogy alakult a szombat?
2015. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi vagyok :D
2015. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!