Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen elköltözés otthon?

18 évesen elköltözés otthon?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, a barátom 19, már dolgozik és felhozta a témát, hogy mért nem költözök hozzájuk. Főleg azért szeretné, mert így, hogy dolgozik alig találkozunk, főleg délutános héten. Meg hát 25 km-re lakunk egymáshoz, általában én megyek hozzájuk és egyszer át is kell szállnom, mert nincs közvetlen járat kettőnk faluja között, és így a másik buszra sokszor legalább egy órát kell várnom.

Egy éve vagyunk együtt, és ő úgy lakik otthon, hogy lead x összeget a szüleinek mióta dologzik. Azt mondta engem is eltartana. Amúgy jóban vagyok a szüleivel meg mindenkivel náluk, és őket se zavarná, ha ott laknék. Néhány hétvégén én is szokok menni dolgozni, de az nem sok, főleg a telefonomat fizetem belőle. De anyukám az iskolai meg egyéb dologaimat (pl. most szalagavató meg ilyenek) továbbra is fizetné.

Én úgy vagyok vele, hogy egyrészt elköltöznék, amit már leírtam az miatt, meg mivel náluk elég zűrös a helyzet, mivel anyukám meg a nevelőapám folyton veszekednek, néha én is belekeveredek, és már nem bírom. Másrészt, amíg a gimit nem fejezem be addig inkább otthon maradnék, meg bármilyen kedvesek is a szülei, ha együtt laknánk biztos ott is lennének konfliktusok.


2015. okt. 13. 07:50
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
"Ép eszű ember anyós pajtáshoz nem megy lakni." - nem kell általánosítani, én spec kvázi-anyóssal teljesen normális viszonyban vagyok, anyámmal meg kb fél óra alatt kinyírnánk egymást, ha közös fedél alá kényszerülnénk...
2015. okt. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!