Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét vagyok, ha nem akarom...

Szemét vagyok, ha nem akarom hogy a párom gyerekei minden egyes vasárnap nálunk legyenek, illetve kéthetente nálunk is aludjanak?

Figyelt kérdés
Tudom, most jönni fognak azok a mondatok, hogy minek kezdtél gyerekes pasival. Ha tudnám előre, hogy nem bírom ezt, nem mentem volna bele, de már nagyon megszerettem a páromat, mert a kapcsolatunk szép és boldog, ő is nagyon szeret engem. Viszont unom, hogy nincs egyetlen gyerekmentes hétvégénk sem. Abból áll, hogy főzök, kiszolgálom a gyerekeket, nem nyúlhatok a számítógéphez, aztán mikor elmennek pakolás, takarítás utánuk, mert mindent szét dobálnak, chips a földön, apró játékdarabkák szintén. Úgy érzem magam, mint egy kiszolgáltatott, tehetetlen rabszolga. Egyre sűrűbben vannak nálunk, mert az anyjuk bulizni szeretne. Még most is nagyon fiatal, nem élte ki magát. Én viszont kezdek elfáradni ebbe. Párom viszont fél az exétől, mert az ex szerint akkor jó apa, ha minél többször nála van a gyerek, de a markát is ugyanúgy tartja. Ráadásul hétköznap írogat a páromnak mindenféle iskolásóvodás ürüggyel, hogy mi történt ott, pedig a gyerekek minden hétvégén nálunk vannak, ők is el tudná mondani. Én nem akarok minden hétvégén két gyerekhez és egy exhez alkalmazkodni. Viszont páromat imádom. Van erre megoldás, hogy kicsit nekem is jobb legyen? Félek hogy nem lesz normális családi életünk majd egyszer.
2016. márc. 13. 10:20
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
52%
soha nem kellene olyan pasi akinek gyereke van.
2016. márc. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!