Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kislanynak a Dolores nev...

Kislanynak a Dolores nev szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 09:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:
31%

1. Akkor se sz.ranyaznam le, ha magyar nevhez, itthon elve adna. Velemenyem lenne, de azert nem ennyire sarkitott.


2. Akkor se adnam ezt a nevet, ha Kubaban elnek es a kubai ferjem vezeteknevehez passzolna, mert nem tetszik. Ilyen ertelemben en pl kevesebb jelentoseget tulajdonitok a pluszinfo kihagyasanak, mint itt sokan.

3. A kerdezo a negativ kommentaradat ellenere is kitartott a Dolores mellett, tehat tulajdonkeppen mindegy volt, h megfelelo hatterismeret hianyaban kb mindenki lehuzta a valasztott nevet. Mellesleg megjegyzem, h az esetek 90%-aban ez tortenik, nem is ertem, minek kernek velemenyt a kerdezok, ha ha torik, ha szakad, az lesz a neve. Nem, nem csak most.


Johetnek a piros kezek :)

2016. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 anonim ***** válasza:
78%
Ismeretlen embereknek mutatkozz be Dolóreszként, minimum egy hónapig. Figyeld a reakciójukat. Nekem nem tetszik. Olyan kétes erkölcsű női művésznévnek hangzik.
2016. máj. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/98 A kérdező kommentje:
Igen tudom! És természetesen megértem mindenki felháborodását ..mert kihagytam ezt a lényeges dolgot. De viszont azt még mindig nem h miért ekkora dolog ez..az egész név ügy :) Persze h kitartok a név mellett...mivel én csak megkérdeztelek titeket h mit gondolotok rola...attól függetlenül még nekem tetszik és szépen hangzik :) és több hozzá fuzni valom nincs is...
2016. máj. 21. 08:48
 94/98 anonim ***** válasza:
Persze az, hogy ez alapján ítélnek meg mint anyát, hülyeség, azzal nem értek egyet. :)
2016. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/98 anonim ***** válasza:
Utólag a kérdező beírta, nyilván nem időmilliomos, és volt más dolga is, kétlem, hogy számított volna ekkora dömpingre, mire visszatért a kérdéshez. Bevezethetnék ennél az oldalnál is a kérdés utólagos módosítási lehetőségét, mint ahogy a Facebookon is lehet már utólag módosítani a kommenteket. Én kiszálltam, és szerintem a vagdalkozók is leállhatnának végre. Kérdező, szerintem te is kaptál elég választ, úgy gondolom, te is jobban jársz, ha a továbbiakban ignorálod a kérdést. Jó babázást majd. Mikorra várod a picit? :-)
2016. máj. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 A kérdező kommentje:
Igen nem lenne rossz ha lehetne modositani ) akkor ez mind elkerülhető lett vna ...es nyilván nem gondoltam h egy név ekkora felhaborodást kavar..mert ahogy olvastam mielott ki irtam volt pár ilyen kérdés már..és azoknál se volt meghatározva nagyon semmi ..tehát ezért nem értettem én sem :) igen most már kiszálok ebből az egészből..augusztus 15 ére vagyok ki irva..de mint tudjuk ez nem minden esetbe szokott igy lenni..ha a pocak lakom még bent maradna picit vagy hamarabb kibujna :) de igy előre láthatolag az a dátum lesz :)
2016. máj. 21. 10:51
 97/98 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg,hogy neked tetszik. Jó babázást.
2016. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/98 anonim ***** válasza:
26%
Ez a címe egy Stephen King regénynek.eleg beteg könyv
2016. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!