Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kislanynak a Dolores nev...

Kislanynak a Dolores nev szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 09:00
 11/98 anonim ***** válasza:
62%

923!


Nehogy már abból állapítsd meg, hogy valaki milyen ember, milyen anya, hogy melyik név tetszik neki. Ha nekem az Éva tetszik, akkor maga vagyok a tökély, ha még az Evangelina, akkor nem vagyok anyának való? Röhejes vagy.

2016. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
66%
Kapásból arra gondolnék hogy megint egy cigányról van szó. HR-esként már menne is neki az automatikus "köszönjükmajdértesítjük".
2016. máj. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 anonim ***** válasza:
56%
Igen valóban arra gondoltam. Sok sok évig azt láttam,és hallottam a munkahelyemen, mi lesz a neve a gyermeknek. Mindig az aktuális szappanoperahős. Xéna,herkules,Esmeralda, Ronaldo. stb. Magyar ember nem a televizió,vagy más médiatárból szedi a gyermeknek szánt nevet. És röhejes te vagy. Talán,ha olyan helyen dolgoznál,többet látnál.
2016. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 anonim ***** válasza:
83%
Nekem erről a nèvről egy szigorú gonosz vènasszony ugrik be.
2016. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 anonim ***** válasza:
77%
Olyanokat lehet látni Nyíregyházán a Búza téri piaccsarnokban. Bár nem tudom ez-e a nevük,de a gonoszság,és a csúnya tekintet megvan. Pláne ha 50 forintot alkudsz :)
2016. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/98 anonim ***** válasza:
28%
Mert az fel sem merülhet, hogy a kérdező Spanyolországban él, a spanyol férjével és a gyereknek ott a Piroska név lenne kimondottan nevetséges? Továbbra sem minősít senkit, mint ember, mint anya az, hogy milyen nevet ad a gyereknek
2016. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 anonim ***** válasza:
90%

Magyarországon csak úgy anyakönyvezhető eredeti formában, ha legalább az egyik szülő más országból való, ahol ez a forma használható. Nekem egyébként egy Stephen King regény jut eszembe róla, amiből filmet is készítettek.

Ahogy Magyarországon magyar szülőkkel használható ez a név, abban a formában egyáltalán nem tetszik, eredeti formában, külföldön, nincs vele bajom.

2016. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a Dolores névről mindig a Harry Potterben lévő békaképű, gonosz Dolores Umbridge jut eszembe. :D A sipákoló hangjával és nagyképűségével.
2016. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 anonim ***** válasza:
34%
Valóban nem merül fel,hogy Spanyolországban él. Viszont érdekes miért támadsz ennyire... Lehet azért mert neked magyar névként pont a Piroska név ugrott be? huha :D .D
2016. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 anonim válasza:
55%
Szerintem egy magyar embernek magyar neve legyen.
2016. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!