Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kislanynak a Dolores nev...

Kislanynak a Dolores nev szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 09:00
 41/98 anonim ***** válasza:
73%

1. A Dolores latin név.

2. Latin nevek latin sorozatokban vannak főleg, onnan ismertek.

3. Latin szappanoperákat az alsó társadalmi rétegek, a cigányok néznek. Amikor ezek vannak tévében (kora délután), az értelmiség a munkahelyén van, meg nem is érdeklik az ilyenek.

4. Ebből leszűrhető, kb. milyen emberek adnak ilyen nevet a gyereküknek. A gyerekedet, ha meghallják a nevét, azonnal beskatulyázzák ebbe a kategóriába.

5. Ha azt akarod, hogy ne érje sérülés gyerekkorában, mert más szülők tiltják tőle a gyereküket azon az alapon, hogy biztos cigány, és ellopja a játékukat, vagy elkapják tőle a fejtetűt, akkor ne nevezd Doloresnek. Adjál neki rendes nevet, olyat, amilyet a jó családból származó kislányoknak adnak.

2016. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/98 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem tetszik. Ha mondjuk mexikói lenne a férjem és ott élnénk, akkor sem adnám ezt a nevet. Igaz, ott ez népszerű, de Magyarországon elég rossz csengése van. Nem szeretném, ha egynap a gyerekemet cikiznék a neve miatt.
2016. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 anonim ***** válasza:
28%

#41

A 3-as pontod óriási baromság. Latin szappanoperákat nemcsak alsóbb társadalmi rétegben élő cigányok néznek, hanem gyesen lévő anyukák, nyugdíjasok, tinik, akiknek már pont vége van a sulinak, de kapaszkodj, még diplomás emberek is nézik, akik bár nem érnek haza arra az időre, de van egy csodálatos készülék, amely felveszi a műsorokat a tévéből, amit majd később meg lehet nézni.

Amit írsz, csak általánosítás, ráadásul óriási tévedés. Ez ennél jóval összetettebb, mint hogy idehányjunk olyan f...ágokat, hogy "a cigányok néznek latin szappanoperákat". Jajj.

2016. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/98 anonim ***** válasza:
55%

Nem hordtam össze f..szságokat. Semelyik ismerősöm nem néz ilyet, diplomás ismerőseim vannak, értelmiségi társaságba járunk. Senki sem nézi ezeket, nem is veszi fel az ilyen igénytelen sorozatokat.

A Dolores név olyan, mint a Dzsesszika, Eszmeralda meg a többi. Ha meghallja egy anyuka, hogy a kislánya egy Doloresszel barátkozik, azonnal azon kezd aggódni, meglesz-e drága játék másnap is, vagy nem lesz-e tetves a gyerek.

2016. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/98 anonim ***** válasza:
73%

"Ha meghallja egy anyuka, hogy a kislánya egy Doloresszel barátkozik, azonnal azon kezd aggódni, meglesz-e drága játék másnap is, vagy nem lesz-e tetves a gyerek."


Mi ebből a tanulság? Diplomások is lehetnek kirekesztő, beszűkült gondolkodású se..ggfejek. De biztos jó társaság lehet, legyél büszke rájuk.

2016. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/98 anonim ***** válasza:
31%

Megnézném azt az "értelmiségit", aki annyira szappanopera-függő, hogy felveszi a tévében, hogy este megnézhesse... a környezetemben, akik nézik ezeket plusz Szulejmánt, Barátok Köztöt meg ilyeneket, azok:

- unatkozó művetlen idős réteg

- magát értelmiséginek valló hótt buta, IQ nuku libák

- cigányok

- amúgy a gyesen levő kismamákból sem az értelmiségi réteg az, aki ezt nézi...

2016. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/98 anonim ***** válasza:
23%
Én nem azt mondtam, hogy e rétegek MINDEN tagja nézi, csak azt, hogy hülyeség egy rétegre leszűkíteni.
2016. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/98 anonim ***** válasza:
35%

Csak akkor, ha Claiborne a vezetékneve.

Amúgy szerintem nem rosszabb, mint bármi más, csak szokatlanabb, és magyarul gondolom valami olyasmiként írandó, mint "Dólóresz", úgy pedig nem tetszik.

Az, hogy csúfolja majd a többi gyerek, mindig felmerül, és szerintem mindenhol marhaság, nekem Zsófi a nevem, és halálra cikiztek miatta oviban, pedig nem egy extra név, szóval ez ne legyen döntő szempont, a kisgyerekek gonoszak, és BÁRMIBE belekötnek.

Bár láthatóan még a felnőtt emberek se képesek tolerálni, hogy valakinek "fura" neve van - amiről nyilván nem tehet - szóval legyen inkább Béla az a kislány, azt' jóvanazúgy.

2016. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/98 anonim ***** válasza:
72%

ma 11:58

Apám felsővezető és a legintelligensebb ember akit ismerek, mégis megnézi minden héten a szulejmánt, meg esténként a barátok köztöt :D (előtte meg utána meg valami ismeretterjesztő megy a tévében csillagászatról vagy történelemről, nem csak a sötétség érdekli..)

2016. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/98 anonim ***** válasza:
17%
Félreértetted apádat. Nem felsővezető, hanem a felsővezetékeket szereli. Nem mindegy.
2016. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!