Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kislanynak a Dolores nev...

Kislanynak a Dolores nev szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 09:00
 71/98 anonim ***** válasza:
91%

Bocs elírtam.

Csak 60. válasz, és 13:23-kor...

2016. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 A kérdező kommentje:
Sztem mind minden ember vagy dolgozik vagy elfoglalt...nos nekem van még egy kisfiam akire elég sokat kell figyeljek ..nem ugy osztom be az időm h egész nap a számitogépen logjak ..elnézést..de nem gondoltam h ekkora vizet zavar ha nem irom oda ..szimlán a joindulat sugárzik mindenkiből..akinek nem inge ne vegye magára ..
2016. máj. 20. 13:57
 73/98 anonim ***** válasza:
39%
Így a spanyol névhez szerintem tök jó. Azért furán hangzana pl egy Piroska Clara Gonzalez :D
2016. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 A kérdező kommentje:
köszönöm :) akkor csak nem vagyok annyira rossza anya :/ :)
2016. máj. 20. 14:11
 75/98 A kérdező kommentje:
aki szörnyű nevet választ a gyerekének :) a kisfiam neve aki 4 éves Jorge Gonzalez :)
2016. máj. 20. 14:13
 76/98 anonim ***** válasza:
63%
A napi kommentgenerátor kamukérdés, "véletlen" részletkihagyással. Minek számítana a neve egy külföldinek Magyarországon? Érdektelen. Legyen ez életed fénypontja.
2016. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 anonim ***** válasza:
8%
A Dolores pont, h fájdalommenteset jelent. Az "es" fosztóképző, mint angolul a "less". Latin alapismeretek :)
2016. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 A kérdező kommentje:
Kamu kérdés ..az nagyon szép kedves kommentelő :) nem tudom kinek van ideje ilyenekre..de gratulálok mindenkinek aki tud szakitani időt kamu kérdésekre :) sztem nem ismersz engem ..és nyilván valoan azért kérdezem meg..mert én nem külföldi vagyok :D még mindig magyar állampolgár is ..és a nagyszülök család stb az magyarországon van ..és nem kizárt azt sem h egyszer ugy fogjuk gondolni h jobb lenne oda koltozni..de minden esetre undoritonak tartom azt h valaki ezzel akar okosabbnak látszodni...
2016. máj. 20. 14:41
 79/98 anonim ***** válasza:
33%
Naná hogy kamu. Sose értem, mikor jönnek itt a külföldön élő kérdezők, akik ezt természetesen nagypofával hirdetik aztán hegykén közlik, hogy soha nem terveznek hazajönni, azok mi a pitsáért nem olyan oldalakon kérdezősködnek ahol abból az országból válaszolnak ahol él? Ja mert csak provokálni akarnak...
2016. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 A kérdező kommentje:
Olyan nagyon okos vagy :) nem fogok ezen vitatkozni ..mindenki azt gondol amit akar :) hozzáteszem nem kamu a kérdés
2016. máj. 20. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!