Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kislanynak a Dolores nev...

Kislanynak a Dolores nev szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 09:00
 81/98 A kérdező kommentje:
a másik részről meg miért prvokácio az h megkérdezek egy oldalon embereket h mit gondolnak egy névről ? atya ég..ez komoly ? kb olyan lendulettel irod a kommenteket...mintha a világot megválto kérdést tettem vna fel ..kicsit ciki ..de ha neked ettől jobb akkor oké :D
2016. máj. 20. 14:55
 82/98 anonim ***** válasza:
36%
Volt egy sejtésem, hogy valami ilyen áll a névadás hátterében. Már csak az ékezetek hiánya miatt is. Szerintem így rendben van, sok boldogságot a picihez. Én a HR-es meg szappanoperás vitába nem szálltam be, azt nem kellett volna ide keverni.
2016. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Igen ezt én is gondolom h azokat nem kellett vna ide keverni..na meg az a kedves kommentelő aki azt feltételezi sőt ő megvan gyözödve arról h a kérdés kamu és h provokácio ..nos én mint 27 éves anya ..ugy gondoltam h megkérdezek pár embert arról h mit gondolnak a névről..és igen ki kellett vna hozzá irnom azokat amiket már emlitettem...
2016. máj. 20. 15:22
 84/98 anonim ***** válasza:
100%

"A Dolores pont, h fájdalommenteset jelent. Az "es" fosztóképző, mint angolul a "less". Latin alapismeretek :)"


spanyolul meg nem. különben se lenne sok értelme annak, hogy "fájdalommentes Szűz Mária".

2016. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 anonim ***** válasza:
45%

"Kapásból arra gondolnék hogy megint egy cigányról van szó. HR-esként már menne is neki az automatikus "köszönjükmajdértesítjük"."


gondolom, a haverokkal sörözés közben azért szoktál hisztizni, hogy ezek a mocsok cigányok miért nem dolgoznak.

2016. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/98 anonim ***** válasza:
22%

Figyelj kerdezo, ha nem kamu az egesz es nem erre gerjedsz, hanem tenyleg allapotos vagy a masodik gyerekkel Kubaban, akkor azt tudnod kell, h itt Mo-n most ilyen a kozhangulat ( mindenki ugrik minden huly.segre, indulatbol valaszol, itelkezik, irrelevans dolgokat kot egymashoz), mert (szerintem) a lenyeges dolgok teren nagy a baj es a tobbseg ugy erzi, h azokban tehetetlen, ezert lekoti az energiait piszlicsare kerdesek felnagyitasaval. Nagyon fontos, h a sz.ranyazast ne vedd magadra, ez nem rolad szol. Hogy is szolhatna, fogalnunk sem lehet, h milyen ember es anya vagy. Az teved, aki azt hiszi, h ennyi alapjan meg tudja itelni.

Boldog babavarast!

2016. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 anonim ***** válasza:
83%

Nem tetszik, de így összeveszni egy olyan kérdésen, ami vélemény kérdése.


Én meg nem szeretem a szürke szint.

2016. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/98 rrrrrreennnnn ***** válasza:
57%

87! Pedig vedd tudomàsul, hogy a szürke szín igenis kiràly!

Jòl illik sötétkék nadràghoz! Sàrga kiegészîtőkkel is menő!

Igenis jô szîn és nekem van igazam, nekem, nekem, nekem:-) ;-)

2016. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, szerintem ne légy felháborodva, mivel nem jogos. Egy magyar oldalon abszolút logikus, hogy mindenki magyar vezetéknévre következtetett, úgy pedig tényleg nem szép a Dolores.


Ez olyan dolog, mintha én egy angol fórumba beírnám, hogy Avarkának akarom elnevezni a kislányom, mindenki lesápadna, hogy miért akarom tönkretenni, utána meg benyögném, hogy ja, amúgy a vezetékneve sem angol, meg nem is ott élünk.


A lényeg az, hogy kb. a legfontosabb infót hagytad ki, úgyhogy nem jogos a kifakadásod.

2016. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/98 anonim ***** válasza:
80%

Igaza van a Vadalmának. Ki lett hagyva egy fontos információ. Én is elképzeltem először, hogy pl. Nagy Dolores..atyavilág...

Nyílván ha van egy hozzáillő vezetéknév akkor az már változtat a dolgokon+ az, hogy a férjed sem magyar származású.

2016. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!