Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megloptam a rokonaim, mit tegyek?

Megloptam a rokonaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hétig laktam náluk vizsgaidőszak végén. Pénzre volt szükségem, lakbért kellett fizetnem, gyógyszeres kezelés alatt voltam, a dokit is kellett fizetni, haza is kellett jutnom. Anyám sajnos nem tudott eleget küldeni. Észrevették, hogy hiányzik a pénz és, jogosan, rám gyanakszanak. Bevallani nem merem, még magamnak sem. Nagy összegről van szó (kb. 50.000 forint). Ha bevallom, oda a becsületem előttük is, anyám előtt is. Ha nem, megúszhatom, de akkor ott a lelkiismeretem. Mit tegyek?
2016. júl. 8. 22:32
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
2%
mé vagyok zseb turkász?
2016. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
84%

Magad előtt már oda a becsületed, és úgyis az számít igazán!

Tudják ők azt nagyon jól, hogy te voltál, csak mivel bizonyítani nem tudják, nem mernek nyíltan megvádolni.

Vagy bevallod, ès valahogy megoldod, összekaparod a pénzt, és visszaadod, akár részletekben is, vagy továbblépsz, ha tudsz. Van aki tud ezzel a tudattal èlni.

2016. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg érdekelne, ha nem laktál volna náluk, akkor is kellett volna gyógyszer. Akkor miből fizetted volna?
2016. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
76%
ÉS MOST JÖTT EL AZ A PILLANAT,AMIKOR EGY ÉLETRE MEGBÁNTED,HOGYKIÍRTAD IDE EZT A KÉRDÉST!!
2016. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
84%
nem,szerintem már a 2*dik után rájött
2016. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim válasza:
68%

# 18 Jól megy...

Nem mindenkinek van csak úgy ennyi pénze mint egyeseknek. Az én pénztárcámba még soha nem volt ennyi pénz egyszerre. Nem , hogy akkor ha csak lemegyek a boltba.

2016. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
44%

26. Valaszolo:

És? Most az miert az ö hibaja? Vagy kösse fel magat, mert neki meg van? Furcsa logika -_-

2016. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim válasza:
79%
A tiéd is mert egy szóval sem mondtam azt , hogy kösse fel magát. Csak azért írtam , hogy attól még hogy neki nem nagy összeg az lehet , hogy másoknak igen. Ezzel csak ennyit szerettem volna mondani. Semmi mást.
2016. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
76%

18-as,süt rólad hogy 15 éves vagy aki életében nem látott még 50k-t egyben max amikor apuci mondta hogy vegyél ki a tarcajabol 25 forintot nyalokara.


Kérdező,te pesig valld be,vallalj melót,és add oda az utolsó forintig,és mond el hogy sajnálod. De ezt elsunnyogni nem lehet.

2016. júl. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
50%
Kedves Kérdező! Itt az az igazi kérdés, hogy: Tudsz-e a meglopás tudatával élni? Mennyire fontos neked, hogy anyukád és a rokonaid jó véleménnyel legyen rólad? Erre sajnos, mi itt gyakorin nem tudhatjuk a választ. Mindenestre ha a bevallás mellett döntesz vallj be mindent, és öszintén! Esetleg írj egy bocsánatkérö levelet amiben megígéred, hogy igyekszel visszafizetni esetleg kamatostul. Drukkolok ;)
2016. júl. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!