Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megloptam a rokonaim, mit tegyek?

Megloptam a rokonaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hétig laktam náluk vizsgaidőszak végén. Pénzre volt szükségem, lakbért kellett fizetnem, gyógyszeres kezelés alatt voltam, a dokit is kellett fizetni, haza is kellett jutnom. Anyám sajnos nem tudott eleget küldeni. Észrevették, hogy hiányzik a pénz és, jogosan, rám gyanakszanak. Bevallani nem merem, még magamnak sem. Nagy összegről van szó (kb. 50.000 forint). Ha bevallom, oda a becsületem előttük is, anyám előtt is. Ha nem, megúszhatom, de akkor ott a lelkiismeretem. Mit tegyek?
2016. júl. 8. 22:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk is van ennyi pénz bőven, euróban is.
2016. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
41%
#8 az akinél van ropisütő
2016. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
73%

8-as vagyok, hát nem tudom, én jobban szeretek nem túl sok kp-t tartani otthon... de, oké, elfogadom, hogy vannak, akik tényleg így csinálják.


Ez esetben, kérdező, ritka szar alak vagy, hogy a rokonaidat megloptad, remélem rád küldenek egy kigyúrt állatot pénzbehajtóként!

2016. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
100%

ha már rád gyanakszanak úgy se tudod elkendözni

valld be

2016. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván tudják, hogy te voltál, ezt nem tudod elsunnyogni, annyira egyértelmű. Szerintem, amit tehetsz, hogy bocsánatot kérsz és visszafizeted részletekben. Vállald a tetteidért a felelősséget. Meg fognak bocsátani szerintem, bár nyilván óvatosabbak lesznek veled ezentúl. Mond el, hogy nagyot hibáztál, kétségbe voltál esve és hogy nagyon sajnálod. Nem tudom, hány éves vagy és milyen körülmények között élsz, de visszaszerezheted a becsületedet. Mindenki megbotlik egyszer. Nem úszhatod meg, ebben ne is reménykedj, hiszen annyira egyértelmű, hogy te voltál. Legyél korrekt, tisztázd magad és vállalj be valami melót, hogy ezt kifizesd, azért mégsem milliókról beszélünk.
2016. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
81%
VALLD BE,HOGY BŰNÖS VAGY!!!VALD BE!!
2016. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
76%

Azért ennyire ne bántsátok már, így is van bűntudata, nem kell még egy lapáttal rá tenni.

Kérdező, valld be - gyanakszanak, ugye? Akkor legalább tőled tudják meg biztosra - és mondd el mennyire sajnálod, amit itt leírtál, etc. Az idő segíthet a helyzeteden.

2016. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
2%
50 ezer forint kp az sok ? ne kelljen már leirni h nekem mennyi van... alapból ha lemegyek a botlba 50ezret beteszek a zsebbe . Szal ez hülyeség.
2016. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
23%

De h valja be hülye vagy? Anyukája teljesen kikészül.



Mondmeg a rokonak mivan egyszer elmentem hozzátok eltünt a pénz és rámgyanakodtok? kelts bennük büntudatott és nem is fognak többet rádgyanakodni . ennyi probléma megoldvaaa

2016. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
62%
#18 jó neked te kis zsebturkász
2016. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!