Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapsag mar gaz eltartottnak...

Manapsag mar gaz eltartottnak lenni?

Figyelt kérdés
Egyre inkabb azt latom, hogy egyre kevesebb no ul csak ugy otthob gyerek mellett, minden csaladanya dolgozik, gyes-en is csak addig maradnak ameddig muszaj. Akkor ma mar ciki ha valakit a ferje tart el?

2017. márc. 4. 14:18
 41/93 anonim ***** válasza:
68%

33: Tényleg az a nevetséges, amit te csinálsz és elviszed off irányba a dolgot, ezért csak egyre válaszolok - minden felvetésedre van ilyen válaszom.


" Időpontot foglal a család többi tagjának??? Hát ha fogyatékosokkal laksz, akkor megértem. "


Nekem a nagypapám az élete utolsó 15 évében nagyot hallott és értelmileg sem értett semmit. És helyette kellett minden ügyet vinni, orvosokkal beszélni, időpontokat foglalni és kísérgetni is mindenhova, mert nem értette, amit az orvos mondott, és azt sem tudta észben tartani, mit ér miért kell szednie.

Egy orvost vagy időpontfoglalást elérni telefonon sokszor több napos próbálkozásba kerül, ezért amíg én a munkahelyemen voltam, az anyukám, aki rokkantnyugdíjasként ezeket a dolgokat "inaktívként" végezte, nekem is lefoglalta az időpontokat, mert én dolgoztam abban a napszakban, amikor ezeket intézni lehetett.

Ennyit erről.

2017. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
100%

33: " Időpontot foglal a család többi tagjának??? Hát ha fogyatékosokkal laksz, akkor megértem. "


Ja, nem laktunk együtt.

Egyesével lakunk külön lakásokban.

Attól még egy család vagyunk.

2017. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
19%

33: Amúgy örülök, hogy neked ilyen könnyen és pikkpakk mennek a dolgok, pl. hogy nem kell napokig üldöznöd egy kórházi orvost, mire eléred, vagy mindig működik az időpontfoglalási számítógépes rendszer a szakrendelőben, és minden családtagod el tudja intézni a saját dolgát, mert kicsattan a tetterőtől és az egészségtől, és nincsen olyan fogyatékosság, ami ebben akadályozza őket (demencia, Alzheimer-kór, bátortalanság, nagyothallás, türelmetlenség, stb.) az én közel 5 évtizedes élettapasztalatom nem ezt mutatja, nekem az élet nem úgy működik, ahogy leírtad.


Az is felháborítóan aljas, hogy gúnyolódsz a családtagjaim fogyatékosságán, betegségein, de az meg a gonoszság és ostobaság netovábbja, hogy azt mondod, egy leégett lakással a nyakamban, hogy menjek vissza az időben és utólag kössek a már megtörtént kár megtérítésére egy másik biztosítónál biztosítást, hogy a mostani esetben hamarabb zajoljon le a kártérítés. Köszönöm szépen, és kívánom, hogy veled is legyenek ilyen jóindulattal hasonló élethelyzetben!

2017. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
19%

33: "akkor köss máshol biztosítást, van ahova be sem kell menni. Közgyűlés félévente egyszer van, maximum 3 havonta"


Lehet biztosítót váltani, igen, de azt is valakinek MEG KELL CSINÁLNI.

Igen, a közgyűlés is csak 2x van, de azt is valakinek MEG KELL CSINÁLNI.

Ha ennyire ostoba vagy, hogy nem tudod értelmezni, elmondom újra: ezekből az évi 1-2-szer előforduló munkákból van olyan sokféle, hogy összejön bőven több, mint napi 8 óra munka.


Folt: nekem most 5 hónapig nem volt időm mosni, és nagyon sok a véres ruhám, véres ágyneműm.

Nem 10 percet fogok eltölteni folttisztítással, hanem vagy 3 napot, ami menthetetlen, azt meg újra kell majd vásárolnom - sorry, de az is idő :) - és akkor még csak a saját ruháimról van szó.

2017. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
30%
33: Egyébként lakásonként van annyi közgyűlés, amennyit írsz, nekünk 3 lakásunk van most, hamarosan lesz egy negyedik is, tehát minden teendőt (közműt, előfizetést) szorozz meg hárommal vagy néggyel. Csak hogy pontosítsak.
2017. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:
18%

Kifogasok

Ezeket munka mellett is minden no elintezi

Napi hazimunka fozes mosasa vasalas idopontok tovabbkepses ertekezletek gyerekek.

Sot meg mozi vacsora is jut ido

2017. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
91%

46: Mire kifogás?

Hogy érted, hogy kifogás?

2017. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
100%
Valaki irogatja mennyi dolga van fenekvakargatva hb kent
2017. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
35%

48: Igen, felsorolni, hogy mennyi dolog van az élettel mi ellen kifogás?

Kifogás az, hogy nem csinálom ezt meg azt, mert...

Nem tudom, hogy jön ide a kifogás, mert éppen ellenkezőleg, azt sorolom, mi mindent CSINÁL MEG egy inaktív, akit nemdolgozónak titulálnak, nem azt, mi mindent ellen kampányol valaki.:)

2017. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
82%

#29

Mindezt megcsinálják a dolgozó házaspárok is. Munka MELLETT, ugyanúgy.

2017. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!