Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapsag mar gaz eltartottnak...

Manapsag mar gaz eltartottnak lenni?

Figyelt kérdés
Egyre inkabb azt latom, hogy egyre kevesebb no ul csak ugy otthob gyerek mellett, minden csaladanya dolgozik, gyes-en is csak addig maradnak ameddig muszaj. Akkor ma mar ciki ha valakit a ferje tart el?

2017. márc. 4. 14:18
 71/93 anonim ***** válasza:
91%

"Szívsz vele? Naná. "

Dehogy szívok. Mért szívnék?

2017. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:
100%

#69

Nem nyugdíjasokról van itt szó, a kérdésben sem volt róluk szó. A te dolgaid sem nyugdíjasok dolgai, amiket leírtál, hiszen nem vagy nyugdíjas vagy igen?

2017. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:
100%

#71

Ja, ha számodra nem szívás az, hogy negyedszerre ázol be, hogy minden szolgáltató ügyfélszolgálatára kutyagolsz és pazarlod rá az életed, hogy melósokra várakozol fél napokat stb, az más. Akkor ez a te életed.


Én ezt szívásnak hívom, ezért nem is csinálom ilyen hatékonytalanul. Az életem, az időm ennél a pazarlásnál sokkal drágább.

2017. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
100%

#69

A rokkantnyugdíjasok fele dolgozHAT napi 7 órában.

2017. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim ***** válasza:
91%

"Lakásbiztosítás: a legjobb a piacon, autóbiztosítás szintén. Online összehasonlító oldalak, éves netes fizetés stb: 30% kedvezmények a listaárból. "


Éves összeget írjál, légy szíves!



"Háztartás:

A SAJÁTOMRÓL gondoskodUNK a családban KÖZÖSEN, mint mindenki más. "


Mi nem.

Huszadszor írom, hogy AZ éppen aktuális EGYETLEN INAKTÍV EMBER az, aki minden családtag ingatlanjával és háztartásával kapcsolatban ezeket intézi.

Ez jelenleg 3, nemsokára 4 lakás.

Mit nem lehet ezen felfogni?

2017. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim ***** válasza:
91%
74: A nálunk lévő rokkantnyugdíjas pedig nem tud, és ebbe nekem nincsen is beleszólásom, de azt hiszem, neked sem.
2017. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:
91%

73: Nem én várakozom!

Mindig a családban az éppen aktuális inaktív személy, aki intézi ezeket egy személyben mind3 háztartásban.


A kérdés nem erről szólt, ezért már az első hozzászólásomban elmondtam, hogy nem is ahhoz szólok hozzá, hanem ahhoz a megjegyzéshez, hogy sokan azt mondják, aki otthon van, "mereszti a fenekét".

Te csak vitatkozni akarsz, mert a fantazmagóriáddal vitázol, kevés köze van ahhoz a közlendőhöz, amit én írtam.

2017. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
100%

#75

Eszem ágában sincs leírni az éves összegeket. Az ugyanis utal a vagyoni helyzetemre.


A piaci legjobb mínusz 30%.

2017. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim ***** válasza:
91%

""Háztartás:

A SAJÁTOMRÓL gondoskodUNK a családban KÖZÖSEN, mint mindenki más. " "


De akkor Ti többen laktok egy lakásban, és egy háztatás gondjait viszitek többen, nem?

Mert nálunk pont fordítva van, mi mindig egyesével laktunk, most meg hamarosan fejenként jut majd 2 ingatlan.

Egy inaktív fő volt mindig az, aki az összes ingatlannal és háztartással foglalkozott.

Nem 4-en egy lakással, hanem 1-en 4 lakással. Az nem ugyanaz.

2017. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:
80%
78: Akkor nyilván nem a legjobbat találtad meg, mert nekünk 6800 Ft az éves biztosítás/lakás, és 12 000 a kötelező gépkocsi, úgyhogy nem hiszem, hogy nem érte meg az 1 óránál többet rászánni a keresésre.
2017. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!