Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapsag mar gaz eltartottnak...

Manapsag mar gaz eltartottnak lenni?

Figyelt kérdés
Egyre inkabb azt latom, hogy egyre kevesebb no ul csak ugy otthob gyerek mellett, minden csaladanya dolgozik, gyes-en is csak addig maradnak ameddig muszaj. Akkor ma mar ciki ha valakit a ferje tart el?

2017. márc. 4. 14:18
 51/93 anonim ***** válasza:
75%

#32

Nevetséges ez a monológ. Milyen szolgáltatóval kell találkozni évi kétszer? Milyen biztosítást kell ügyintézni főállásban? Milyen számlák? Milyen társasház?


Számlák: két perc elutalni.

Leolvasók: évi egyszeri leolvasásra lehet időpontot egyeztetni.

Biztosítás kötése: a szöveg értelmezése, ajánlatok összevetése stb az online egy óra, max. kettő, online kötés tíz perc, díjt elutalni egy perc.

Mi is van még?

Főzés: 2 felnőtt elintézi munka mellett, ha akarja, fél órában, felváltva.

Napi kétszer fél óra a lakásra? Mit? Takarítónő, plusz mellette mindenki mindent a helyére tesz. Slussz. Ja, mosni/mosogatógépet kezelni a hülye is tud.

Időpontot foglalni? Egy telefon, 2 perc, egy évben hányszor is kell ilyet?


Társasházi közgyűlés? Ritkán van minden nap és munkaidőben.


Hm....

2017. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
71%

#64

Mitől véres minden ruhád és ágyneműd, amit nem tudtál kimosni? Ha menzesz, azt a mosógép azonnali mosással elintézi, munka után teregetsz 3 percben, majd másnap elrakod.


NAPI 8 ÓRA MUNKA banki utalásból, mosósból és közgyűlésből, meg időpontfoglalásból, minden nap?! Ne etess :))))

2017. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
68%

#49

Amit te felsoroltál, azt mindenki megcsinálja. Munka mellett. Te meg munka helyett.

2017. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
30%

Nem etetlek, a saját szememmel látom, mennyi munkát végeztek helyettem az inaktív családtagjaim, amíg én dolgozok, és aminek a gyümölcsét élveztem világéletemben, erről beszámoltam annak, aki seggmeresztésről beszél, és teljesen átlagos családi teendőkről van szó.

De nyugodtan kérjed csak számon rokkant meg idős emberektől, hogy miért nem pörögnek jobban, én inkább csak ámulok rajta, hogy bírtak ilyen sokat!

Én ezt a munkamegosztást minden családnál így látom, nem csak a sajátomnál, szóval a saját házad táján használd ezt a vitriolos hangot, ne az én családtagjaimmal és az általam tisztelt "inaktív" emberekkel kapcsolatban.

2017. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
100%
53: Nem én csinálom ezeket, hanem a család "inaktív" tagjai.
2017. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
91%

52: Én nem vagyok ilyen tehetséges és teherbíró.

Elvállalod?

4000 Ft-ot tudok fizetni 5 órára.

2017. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
94%
53: Jó, akkor mindenki megcsinálja, csak én nem.:) Ezért ezeket az inaktív családtagjaim csinálták mindig.:)
2017. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:
91%

51: Én nem vagyok ilyen tehetséges és teherbíró.

Ha elvállalod, 4000 Ft-ot tudok fizetni 5 órára.

2017. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim ***** válasza:
26%

#58

1200ft-os órabérrel próbálhatsz sértegetni, attól még nem igényel napi nyolc órát havi 10 utalás elintézése, meg az, hogy ne egyen meg a kosz, s legyen mit enned. A világon több százmillióan végzik ezt munka MELLETT.

2017. márc. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
68%

#54


Nevetséges. Talán te azért nem tudod ezt ellátni munka mellett pár percben, mert arra szocializálódtál komótos környezetedben, hogy erre egy külön ember kell. Ami nem is LENNE baj, ha nem hajtogatnád, hogy ez napi 8 órás feladat.

Ugyanis nem az.

2017. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!