Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapsag mar gaz eltartottnak...

Manapsag mar gaz eltartottnak lenni?

Figyelt kérdés
Egyre inkabb azt latom, hogy egyre kevesebb no ul csak ugy otthob gyerek mellett, minden csaladanya dolgozik, gyes-en is csak addig maradnak ameddig muszaj. Akkor ma mar ciki ha valakit a ferje tart el?

2017. márc. 4. 14:18
 81/93 anonim ***** válasza:
70%

70:

Neked pedig az a nagyon nagy feladat, hogy beletörődj, vannak másfajta, a fogalmaid szerint nem normális emberek, pl. ügyetlenebb, tehetségtelenebb, betegebb, nálad kevesebbet dolgozó emberek is. Pedig ez másoknak meg se kottyan, nem kerül évente fél mp-ükbe se.

Ez az egészséges (normális) embert nem háborítja fel és nem készteti arra, hogy piszkálják azt, aki nem ugyanolyan, mint ők.

2017. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
75%

#80

Ok, akkor kapaszkodj: 46.000 ft, per év. nagy ingatlan, ingóságbiztosítással, budai jobb kerületben.

2017. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
100%
Autó: MILYEN autóra 12 ezer a biztosítás? Nekem olyan autóm nincs.
2017. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
75%

39 es vagyok es ez valasz a 40 es nek.

Igen elvinnem mindazt ami a torveny szerint jarna nekem, mindenfele gondolkodas nelkul. nem tobbet es nem kevesebbet. annyit amennyit a torveny megitelne.

2017. márc. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:
26%
Piocak es eloskodok mindig lesznek szomoru ha egy felnott no eltartott mint egy gyerek
2017. márc. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
81%

84 es vagyok.

az en ferjem es a mi csaladunk ferfitagjai ugy tartottak regen is es most is hogy az nem ferfi aki a csaladjat keptelen egyedul megfelelo szinten eltartani.

Ez Magyarorszagon eleg keves embernek sikerult mert az ottani viszonyok egeszen masok de itt ahol elunk eleg sok no nem dolgozik, mert a csaladfo jovedelme megfelelo ehhez az eletformahoz. a magyar szemlelet is egeszen mas itt eloskodonek max. azokat hivjak akik segelyen elik le az egesz eletuket (vannak ilyenek sot olyanok is akik tobb generacion at igy elnek, oket az allam tartja el)de ezt az emberek ugy fogjak fel hogy meg mindig jobb oket eltartani az adofizetok penzebol minthogy lepten nyomon buncselekmenyeket kovessenek el. Mivel a szamuk nem tul jelentos a lakossag aranyait tekintve az adok pedig magasak telik arra hogy az orszag a vilag 3 legelhetobb es legmagasabb eletszinvonalu orszaga legyen az eltartottak szamanak ellenere is. az meg a csaladok, parok dontese hogy ki hogyan akar elni. itt nem szokas a masok maganeleteben csaladi viszonyaiban es foleg a penztarcajaban turkalni. ezt mondjuk Mo on se artana verge megtanulni. de ahogy elnezem ott ez nem ma fog bekovetkezni.

2017. márc. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kulonbseg a ferjeden eloskodni vagy az allamon?

Mindket esetben kitartott vagy onnalo jovedelem nelkul de az allamra nem kell mosnod foznod takaritanod es kedvet keresned.

2017. márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
78%

#86

Nem anyagi kérdés pl. nálunk sem, hogy a nőknek is természetes igényük a saját hivatásuk megtalálása és abban való kiteljesedés. Ennek kellemes mellékzöngéje a magas fizetés, nem egyéb. Ez egy belső igény arra, hogy a fejét használja az ember, és kiteljesíte személyiségét.

2017. márc. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
75%
en orommel megteszem azt ami az en dolgom, sose derogalt hogy elvegezzem a hazimunkat. az se esett sose nehezemre hogy oromet okozzak neki barmiben ahogy o nekem ugyanezt megteszi. Lehet hogy ez a hozzaallas a titka annak hogy a mai tulemancipalt nok nem nagyon erik el hogy 35-40 evet boldog hazassagban eljenek. mi az iden leszunk 40 eves hazasok, gyerekunk sincs es nagyon szeretjuk egymast, ugyanolyan fontosak vagyunk egymasnak mint 40 evvel ezelott. en remekul erzem magam nokent, ugy elek ahogy nekem jo, van aki gondoskodik rolam, keresi a kedvemet ahogy en az ovet. nalunk minden kozos a hazassagkotesunk elso pillanatatol fogva fel se merul hogy maskent is lehetne. a ferjem pedig buszke arra hogy megfeleloen tud gondoskodni rolunk. en sose akartam karriert meg kiteljesedest, en imadtam mindig ha gondoskodtak rolam. egyebkent a ferfiak nagy resze sokkal jobban szereti a gyamoltalan (nak latszo;-))) bujos cicanoket mint a katonas "egyenrangusagot naponta hirdeto" feministakat akikbol eltunik lassan minden noiesseg. raadasul ha valakit eltartanak akkor nem az o dolga hogy a penzkeresest vegezze, o csak segit elkolteni amit a parja megkeres;-))) nekunk ez nagyon bejott es eszunkben sincs valtoztatni rajta. Ez kicsit ahhoz hasonlit hogy en ugyan vezetek autot de ha mondjuk kidurranna a kerekem nem allnek neki kicserelni. a legtobb hozzam hasonlo notarsammal egyutt ilyenkor az ember kiteszi az elakadasjelzot es szep nyugodtan all a kocsija mellett. kb 10 percen belul megjelenik az uton a "megmento" fuggetlenul attol hogy hany eves es milyen csinos a no, es szepen kicsereli a kereket. mindezt azert mert en egy gyenge no vagyok akinek ugye egy ferfi szivesen segit. es meg buszke is magara. hat majd hulye lennek ezeket a helyzeteket felcserelni a nagy emancipaltsaggal.
2017. márc. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:
73%

Fantasztukus elet

Elet ertelme porkolkavargatas...

2017. márc. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!