Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítéled azokat a melegeket,...

Elítéled azokat a melegeket, akik heterónak hazudva magukat családot alapítanak, gyereket vállalnak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 01:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/167 anonim ***** válasza:
29%

Veszélyesnek tartom. Mégpedig azért mertha azonos nemű gyereke születik visszaélhet a dologgal. Ha értitek mire célzok. (Olvastam, de ez nem törvényszerű...) Am semmi bajom a melegekkel.


Kedves utolsó: Mennyi idős vagy?


26/L

2010. máj. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/167 anonim ***** válasza:
88%
23
2010. máj. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/167 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem szép dolog... ezt a fajta viselkedést elitélem de a melegeket nem mivel nekem is egyéni szexuális beállitotságom van én mondjuk a nöket szeretem (fétish) :) kinek ez kinek az ugye :)
2010. máj. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/167 anonim ***** válasza:
79%
Ha godolod írj privit!(utolsó előttinek)
2010. máj. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/167 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó te normális vagy? Visszaolvastad, amit írtál? A melegség nem egyenlő az aberrált szexualitással, pedofíliával meg ilyesmivel. A saját neméhez vonzódik, ennyi. Ha gyereke lesz azt ugyanolyan szeretettel fogja nevelni, mint te, vagy bármelyik másik hetero. Elárulom neked, meg mindenkinek, hogy a szexuális eredetű támadásoknak bolhafenéknyi részét képezik csupán a melegek/leszbikusok által elkövetett cselekmények. És bár nem igaz(!), de ilyen alapon előbb lehetne levonni a dologból azt a következtetést, hogy a hetero emberek hajlamosabbak a nemi erőszakra, zaklatásra. De ismétlem, ez csak azt bizonyítja, hogy a nemi identitásnak semmi köze a bármilyen erőszakra-bűncselekményre való hajlamhoz. Ha felidéztek pár tv adást, akkor szerintem mindenkinek rémlenek esetek, ahol a nevelő apa vagy az édesapa a LÁNY gyermekét molesztálta. Nahh. Szóval ésszel írjunk már...
2010. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/167 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi, 07:58-nak szólt, csak kicsit sokáig írtam. :)
2010. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/167 anonim ***** válasza:
92%
A melegek általában két okból "hazudnak és alapítanak családot". A többség csak így fogadja el őket vagy csak így lehet gyermekük. Mindkét cél normális emberi törekvés /beilleszkedés, utód/. Ezért őket nem, de az ezt kikényszerítő többséget én elítélem. Beleértem magamat is.
2010. máj. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/167 anonim válasza:
62%
Engem nem érdekelnek, unom az egészet. Nem természetes és kész... Nekem más életem lesz, ennyi, nem foglalkozok velük. Ha nekik az a jó, csinálják, abszolút nem érdekel, hogyan rontják el az életüket
2010. máj. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/167 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen egyetértek: A melegek általában két okból "hazudnak és alapítanak családot". A többség csak így fogadja el őket vagy csak így lehet gyermekük. Mindkét cél normális emberi törekvés /beilleszkedés, utód/. Ezért őket nem, de az ezt kikényszerítő többséget én elítélem.


Szomorú, hogy ezt "Kell" tenniük ahhoz, hogy ne keserítsék meg mások az életüket.

Élni és élni hagyni....

Csak ezt kéne tisztelni.

2010. máj. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/167 anonim válasza:
100%
Mindenki magánügye.-)..egyébként nem
2010. máj. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!