Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítéled azokat a melegeket,...

Elítéled azokat a melegeket, akik heterónak hazudva magukat családot alapítanak, gyereket vállalnak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 01:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/167 anonim ***** válasza:
90%

"Igen és nem.

Igen, mert becsapják a feleségüket (nem hiszem, hogy boldoggá teszik...) meg önmagukat.

Nem, mert amekkora homofóbia uralkodik kis hazánkban, megértem..."


Ezzel értek teljes mértékben egyet!!!


Egyrészt igen elítélendő, mert az egész életük egy nagy becsapás, sohasem lesznek boldogok mégis a társadalom elvárásai miatt belemennek egy rossz házasságba, amivel nemcsak maguknak, hanem a feleségének is hazudnak. Elképzelem azt a nőt, aki évek múlva tudja meg, hogy a férje meleg... Hát nem is azon fog kiborulni, hogy hogy tudott vele együtt lenni szexuálisan, hanem azon, hogy hogy tudott neki évekig hazudni és ez általában válással végződik, aminek pedig (ha van) közös gyerek issza meg a levét.


Viszont valamilyen szinten mégis megértem őket, hogy a környezet és az emberek rossz látásmódja kergeti bele őket ebbe az ördögi köre. Nem lehet könnyű.

2010. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/167 anonim ***** válasza:
90%
A családjukat sajnálom, róluk inkább nem alkotok véleményt, de a családjukat becsapják, a párjuknak hazudnak (esetleg ha már nem bírnak magukkal évekkel később, akkor meg is csalják, és ha gyanítja is, de jobban fáj, ha azonos neművel, mert akkor nem csak a csalás a hazugság, hanem kezdetektől minden), önmaguknak hazudnak, és a gyerekeiknek hazudnak, és a gyerekeiknek azt mutatják, hogy "hazudni és hazugságban élni a családdal normális", ez nagyon rossz példa. Mert tény, hogy nem kell mindenkinek tudnia erről (pl. a munkahelynek semmi köze hozzá), de legalább azokkal őszintének kéne lenni, akik hozzád a legközelebb állnak, akikre azt mondod, hogy szereted őket.
2010. máj. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/167 anonim ***** válasza:
88%
Miért ítélném el? Csak akkor, hogyha egyszercsak benyögi a semmiből, hogy bocsi meleg vagyok, nem bírom tovább, lelépek, és elhagy a p*csába egy pasiért... EZt kb annyira ítélem el, mintha másik nőért hagyna el, nem azért, mert meleg
2010. máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/167 anonim ***** válasza:
92%
Én is úgy vagyok,mint az igen és nem-es.
2010. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/167 anonim ***** válasza:
98%

Inkább sajnálom. Picit el is ítélem, de inkább sajnálom, hogy nem merik felvállalni. De még jobban sajnálom a feleségüket, amikor végül borul a bili. Mert ha kiderül, az egy nőnek nagyon megalázó lehet.

Viszont olyan is előfordul, hogy tényleg szeretik egymást, csak éppen szexuálisan nem vonzódnak egymáshoz, illetve a férfi nem vonzódik a nőhöz. Amíg nem csalja meg, addig nem tudok ezen kiakadni.

2010. máj. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/167 anonim ***** válasza:
100%

nem látok bele az életükbe, nem tudom. egy nőnek ezt észre kell venni, nincs szex, stb. van azonban olyan nő, akinek ez megfelel. akinek épp elég hogy van valaki, akivel gyereket nevelhet, programokat csinálhat, aki a családja. némely heteroszexuális házasságban sincsen több. persze nehéz ezt elképzelni, de van ilyen nő. ha ők tisztességesen élnek, nevelik a gyereküket, akkor nem ítélem el őket.

ellenben olyan párt ismerek, ahol megszületett a kislány, az apa imádta, nevelte, mindent megtett érte, a szeme fénye volt, erre a nő bejelentette 2 év után, hogy a lány nem az övé és elhúzott a gyerek apjához a kislánnyal.a pasi azóta sem heverte ki. ha ilyeneket megcsinálnak az úgymond normális emberek, akkor nem ítélek el olyan melegeket, akik családot akarnak.

2010. máj. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/167 anonim ***** válasza:
91%
Én ismertem egy ilyen lányt, akit elhagyott a férje egy pasi miatt. Gyerekük is volt. A lány nagyon szégyellte. Képzeld el, hogy fogja elmagyarázni a gyerekének egyszer, hogy mégis mi történt. És ez azért nem ugyanaz, mintha egy másik nő miatt hagyta volna el.
2010. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/167 anonim ***** válasza:
79%
Nem az a baj, hogy melegek, hanem az, hogy HAZUDNAK, és a hazugságukat ítélem el. Ugyanúgy, ahogy más hazugságát is. Egy hazugságra épülő házasság nagyon rossz, a másik féltől vesz el éveket. Még ha a társadalom egy része nem is fogadja el, akivel összekötnéd az életedet, neki joga van tudni erről, és dönteni, hogy akarja-e így, vagy keres mást.
2010. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/167 anonim ***** válasza:
64%

Én is inkább sajnálom, hogy nem teheti azt amit szeretne. Talán a környezete miatt döntött úgy, hogy így kell tennie. De lehet hogy belül nagyon bánkódik, az miatt hogy nem azzal lehet akit szeret/szerethetne.

Nixi31

2010. máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/167 anonim ***** válasza:
96%
10:25 - És ha nem tehet meg valamit a környezete miatt, akkor egy ebben ártatlant is megfoszthat ugyanattól? Mert ha a párja tudja, hogy meleg, és így ment bele, rendben, de általában nem úgy mennek bele ilyenbe, hogy közlik, és választási lehetőséget biztosítanak a párjuknak.
2010. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!