Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, hogy egy férj/társ nem...

Mi az, hogy egy férj/társ nem végez házimunkát? Hogy gondolja, hogy ők nem csinálnak semmit?

Figyelt kérdés
És ha kell, akkor sem segítenek?
2010. máj. 27. 13:40
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
93%
Nagy az általánosítás, de a férfiak nagy részére tényleg igaz,hogy nem csinál semmit. Volt már olyan barátom, aki cseszett mindenre, én dolgoztam,suliba jártam, házimunkáztam ő meg csak beesett a 8 órás is ülős munkája után elterült azt csá. Fél év múlva fel is út le is út volt neki,hogy képzeli ezt.De amúgy épp ezért és a bennem szunnyadó feminista hajlamnak köszönhetően én magamnak csinálok mindent a házimunkán túl.Vágom a fát, összeszerelem a bútort, el is tolom és kifestem a lakást egyedül (volt már,hogy megkértem segítsen, azt mondta hogy másnap megcsinálja, nem csinálta...2 nap múlva elegem lett, kifestettem az egész lakást a hétvége alatt amíg ő szórakozott.Amikor hazaért vasárnap este a buliból csak lesett.Én meg addigra összecuccoltam neki és megmondtam,hogy mehet
2010. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
66%
Részben a nő hibája ha egyátalán nem segít a férfi.Nem kell megcsinálnia a nő helyett mindent csak néha besegíteni ha úgy van.(már írtam hogy megcsinálok mindent)Ismerek olyat akinek a férje nem segít semmiben állandóan cseszegeti a nőt és ha pl a rakottkrumpli nem marad egyben hanem szétesik már nem eszi meg,ugyanígy a többi étellel ha nem úgy áll ahogy ő akarja nem eszi meg sőt akár nem is beszél a feleségével.A férfiről meg van a véleményem de itt a nő a hibás mert hagyja.Meg kell beszélni ki mit csináljon,nincs női férfi házimunka.
2010. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
86%

én igenis összerakom a szekrénysort, becsavarom a villanykörtét.....stb.....nő létemre, mellesleg tiszta ruha, étel minden nap kell, szekrénysor meg jó ha 10 évben egyszer....

ma reggel én is ezen háborogtam, a férjem vállalkozó, nem rohan a munkába,mikor felkel akkor én már túlvagyok a napom felén, komótosan kijön, leül a tv elé reggel 9-kor...hogy mit gondol????...h minden az én dolgom....néha szeretnék férfi lenni többet keresnek és otthon elég a puszta létezésük

2010. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
61%

ma 13:44


Csakhogy szekrényt összeszerelni, polcot felrakni, évente max 1x-2x kell.


Rendet tartani, minden nap! Takarítani is elég gyakran!

2010. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
93%
Vicces, hogy egyesek úgy vélik, hogy a férfiak fizikailag nem képesek mosogatni, a nők meg beverni egy szöget a falba. Szerintem akinek van két keze, két lába, két szeme, az minden háztartási munkát képes elvégezni. Egy dolog, ha valaki úgy gondolja, hogy a nő házicselédi minőségénél fogva köteles a férfi helyett is dolgozni, egy másik meg az, ha bevallja, hogy egyszerűen lusta és tohonya.
2010. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
54%

Nem szeretném, ha egy házitündér lenne aférjem. De én se akarok se tróger, se szaki lenni, nekem nagyon is jól áll a fakanáll, meg a varródoboz. A 3 tő palántánkat meg meglocsoljuk együtt :)

Én nagyon hálás vagyok, ha azokat az utálatos pasis munkákat elvégzi. Mint a beton fúrása, meg a szr kipumpálása a lefolyóból. Elég havonta egyszer, és a finom cukros tejes husikás, vagy öblítőillatú dolgokkal megbirkózom szívesen:) Csak hagyjanak az olajos sárral a hidegben BRRR..!

És a lány udvarlóját is verje meg csak ő, ha nem marad, én elsopánkodom a barátnőmmel, meg a kisasszonnyal inkább!

2010. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Ez megbeszélés kérdése. Én a párom nem tudom elképzelni, hogy főzzön, meg porszívózzon. Sajnos láttam olyat, hogy a férfi mosogatott, meg porszívózott miközben a felesége könyvet olvasott az ágyon elterülve. Sőt, a srác mondta, hogy még nem is használta a nő a felmosóruhát pedig már egy éve meg van. Én nem akarom, hogy a párom tökevesztett pasi legyen. Ha kell segít, de semmi több.
2010. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
17%

Én szégyellném magam ha a férjem haza jön munkából és még elvárnám hogy segítsen a házi munkában amióta világ a világ a nő dolga a házimunka !!!!!nem is engedném neki hogy ő csinálja szerintem egy nő aki tiszta és igényes az nem bizza másra munkáját nekem az a tiszta amit én csinálok!!bocsánat ha esetleg valakit megsértettem de én így gondolom!

További szép napot

2010. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
38%

Én nő vagyok, és lelkileg nem vagyok képes összeolajozni magam, meg azt a rohdt betont furkálni, és nem fogok a wc tartáléyhoz nyúlni, amíg nem muszáj. Meg tudom én csinálni, de mindek szenvedjek, ha van, aki szívesen megcsinálja?

Szerintem a nő legyen nő, a férfi meg férfi! Persze, ha valakinek a hobbija a főzés vagy a barkácsolás, az belefér, de ne kelljen már patikamérlegen méregetni, nem -e dolgoztam rá ma eg y kicsit a szerelmemre?!

Ha fáradt vagyok, elterülök a tv elé, és nem csinálok semmit. De ha ő fáradt, - vagy mittudomén, meccset nézne - nem fogom cseszegetni, hogy "te, ma öt perccel többet dolgoztam, kelj fel, és teregess ki!" Még az uszustálat is elé teszem.

Igaz, hoyg ő is ágyba hozza a kávét, ha 10-kor kelek fel szombaton, akkor is!

2010. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%
a volt férjemmel kötöttem kompromisszumot, enyém a házimunka, övé a házkörüli......a füvet fél évbe egyszer nyírta le, a körtéket csak több hónappal a kiégés után cserélte ki.......de tisztelet a kivételnek, ismerek olyat, akiknél jól működik a munkamegosztás és épp ezért több idejük marad a szórakozásra, kirándulásra is!!!
2010. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!