Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim azt mondják, hogy...

Szüleim azt mondják, hogy hadjam ott az iskolát, és menjek dolgozni. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

20/F


Középiskola érettségi nélküli végzettségem van. 3 év a szakma ami már megvan, és külön van 2 év érettségi év. Most az utolsó érettségi évben vagyok. Távúton járunk iskolába, minden 2 hétben 2 napot. Nem tanulok egyáltalán, se nem járok iskolába, mert beteg voltam, és most a nyakamon van regalab 10 írásbeli.


Az utóbbi időben nehézségeim vannak, feszült vagyok, félelem van bennem, sokat jár az agyam. Szüleim szerint ez attól van, mert állandóan otthon vagyok, és iskolába nem járok, se munkába.


Szüleim azt tanácsolják, hogy hadjam ott az iskolát, és kezdjek egy új lapot, és hogy állandó munkába lépjek. Hogy cég keresztül intézzem a munkát, ne ügynökség keresztül. Csakhogy ahol dolgoztam iskolás műszakon, ott többsége ember azt mondja, hogy cég keresztül nem érdemes dolgozni, hanem inkább ügynökség keresztül.


Szüleim segítenek ebben munkát találni magamnak, mert otthon nem lehetek. Ajánlottak egy céget, ahova jártam suliba, 12-es óra munkák vannak ott, és 3 műszak, és kb 450-500€ havi fizetés. Ahol én dolgoztam iskolás műszakon, ott kapnak 700€ havonta, és 8 órás munka, és 3 műszakos. Kétségbe vagyok esve, és félek, hogy mit fogok elintézni.



Mit tanácsoltok? Mit tegyek?


2018. okt. 29. 08:35
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
96%

könyvelő? Bakker, egy értelmes mondatod nincs, hogy a vérbe értelmezel egy jogszabályt és adod át ügyfélnek, hogy megértse?


Ilyeneket fogsz mondani, hogy állandó munkába lépj?


Üdv, egy tényleg könyvelő.

2018. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk az érdekel, hogyan tanulsz könyvelőnek érettségi nélkül, amikor bemeneti feltétel OKJ-s ügyintéző, amihez érettségi kell.
2018. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:
Kérdezted mi a szakmám elmondtam. Most miért tamadsz?
2018. okt. 29. 10:23
 24/54 anonim ***** válasza:
93%
mert nem mondasz igazat.
2018. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:
Miben nem mondok igazat?
2018. okt. 29. 10:24
 26/54 anonim ***** válasza:
94%
áruld el, hogyan tanulsz könyvelőnek érettségi nélkül.
2018. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
69%
Semmiképp ne hagyd ott az iskolát!!! MINDENKÉPP FEJEZD BE LEGYEN ÉRETTSÉGID! Tedd már oda magad egy kicsit és tanulj!! A tanárok is elnézőbbek ha látják rajtad hogy akarod!! Utána még annyit dolgozhatsz amennyit akarsz!! Szedd össze magad!
2018. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
95%

Csakhogy ahol dolgoztam iskolás műszakon, ott többsége ember azt mondja, hogy cég keresztül nem érdemes dolgozni, hanem inkább ügynökség keresztül.


Ezzel a stílussal fogod elmondani a közösségi beszerzést, kiröhög az ügyfél.

2018. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg jó kérdés, hogy hogy tanulhatsz könyvelőnek, mikor nincs érettségid.
2018. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
Elárulom. Ez olyan iskola. 3 év a szakma: adminisztráció a szakmám, és technika. +2 év az külön van, ott már jobban az ekonomika-t tanuljuk. Felvidékről származom.
2018. okt. 29. 10:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!