Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim azt mondják, hogy...

Szüleim azt mondják, hogy hadjam ott az iskolát, és menjek dolgozni. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

20/F


Középiskola érettségi nélküli végzettségem van. 3 év a szakma ami már megvan, és külön van 2 év érettségi év. Most az utolsó érettségi évben vagyok. Távúton járunk iskolába, minden 2 hétben 2 napot. Nem tanulok egyáltalán, se nem járok iskolába, mert beteg voltam, és most a nyakamon van regalab 10 írásbeli.


Az utóbbi időben nehézségeim vannak, feszült vagyok, félelem van bennem, sokat jár az agyam. Szüleim szerint ez attól van, mert állandóan otthon vagyok, és iskolába nem járok, se munkába.


Szüleim azt tanácsolják, hogy hadjam ott az iskolát, és kezdjek egy új lapot, és hogy állandó munkába lépjek. Hogy cég keresztül intézzem a munkát, ne ügynökség keresztül. Csakhogy ahol dolgoztam iskolás műszakon, ott többsége ember azt mondja, hogy cég keresztül nem érdemes dolgozni, hanem inkább ügynökség keresztül.


Szüleim segítenek ebben munkát találni magamnak, mert otthon nem lehetek. Ajánlottak egy céget, ahova jártam suliba, 12-es óra munkák vannak ott, és 3 műszak, és kb 450-500€ havi fizetés. Ahol én dolgoztam iskolás műszakon, ott kapnak 700€ havonta, és 8 órás munka, és 3 műszakos. Kétségbe vagyok esve, és félek, hogy mit fogok elintézni.



Mit tanácsoltok? Mit tegyek?


2018. okt. 29. 08:35
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
akkor érdeklődj Felvidéken...
2018. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
Már leírtam :)
2018. okt. 29. 10:30
 33/54 anonim ***** válasza:
89%
Én csak azt nem értem, hogy adminisztrációt tanulsz/tanultál, ennek ellenére üzenetben megkérdezted tőlem, mit lehet csinálni egy irodában.
2018. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
Már kiírtam itt a kérdést, és elég válasz érkezett. Köszönöm a segítséget, tanácsokat.
2018. okt. 29. 10:39
 35/54 A kérdező kommentje:
Igen, mert akármit csinálhatok. Akárhová küldhetnek, adhatnak az orrom elé egy omega, alfa könyvelő programot, amit az életben nem csináltam, és iskolaban sem csináltuk, pedig kellett volna.
2018. okt. 29. 10:41
 36/54 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt valaki rádmondja, hogy kamuzol, gyorsan lelépsz. Persze. Csak a tíz percet sajnálom az életemből, amit rászántam, hogy levelet írjak neked.
2018. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
Nem léptem le. Visszairok :) bocsáss meg :)
2018. okt. 29. 10:44
 38/54 anonim ***** válasza:
34%
Van betanulási idő. Érettségihez kötött munkakörben nem kell NASA kódprogramokat fejlesztened, azt gondolhatod... vagy nem ezen a bolygón élsz, vagy tényleg nagyon nulla vagy agyilag.
2018. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Már válaszoltam az üzenetedre :)
2018. okt. 29. 10:54
 40/54 anonim ***** válasza:
52%
Én meg elolvastam. Bocs, nem tudok mit írni rá, nem fogom hatvanadjára is leírni azt, amit eddig. Dönts, ahogy jónak látod. Sok szerencsét.
2018. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!