Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő otthon marad háztart...

Ha egy nő otthon marad háztartásbelinek, elvárható, hogy tökéletes rendet tartson?

Figyelt kérdés
Tehát tökéletes rend a lakásban, sehol egy oda nem illő részlet, a ruhák nem lógnak néhány óránál tovább a kötélen, szárító minden egyes mosás után összecsuk és eltesz, egyedül intézze el a bevásárlást, minden nap friss meleg étel otthon főzve, konyha, fürdőszoba heti több alkalommal alaposan kitakarítva, sehol egy kósza porcica, vagy egy darab papírlap, semmi.
2019. ápr. 8. 15:06
1 2 3 4 5
 11/42 Miss Endzsi ***** válasza:
27%
Fürdőszobát azért illik heti kétszer kitakarítani.
2019. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
80%

10-es, akkor olvasd el a kérdést és a kérdésre adott első válaszodat és máris megtudod, hogy miért lettél lepontozva!


Ne vonjunk már párhuzamot azok között, akik egész nap a kanapén döglenek és azok közt, akik minden házimunkát elvégeznek, de ott "mernek" hagyni egy papírlapot az üvegasztalon.

2019. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
58%
Én most félig-meddig htb vagyok és őszinte leszek eléggé rumlis vagyok, de erőt veszek magamon. Próbálok ezen még javítani, mivel tényleg élettársam hozza haza a pénzt, dolgozik, kivasalja a ruháit, tehát olyan téren sem elveszett...de nekem nagyon rossz érzés lenne azzal várni haza, hogy a kanapén fetrengek. Mármint ez szerintem evidens, ha ő gürizik, akkor csak malmozzak otthon, nem is értem? :O
2019. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
93%
Ja félreértelmeztem a kérdést, hát azért papírlapok vannak most is az asztalon. :)
2019. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
20%
Itt a legtöbben már eleve azon felháborodtak hogy a háztartásbeli nőnek egyáltalán csinálnia kellene bármit is otthon.
2019. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
18%
Ha annyira nem képes hogy tökéletes rendet tartson mikor más dolga sincs (itt nincs szó kisgyerekről) akkor mehet is dolgozni, ne tartassa ki magát.
2019. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Tökéletes rend napi nem 8, hanem legalább 16 óra munka minimum. Folyton azt lesni, hogy ott egy porcica, itt egy papír, férj hazajön, jajj, azt nem oda tette le, menni után és elrakodni...

Èrthető, ha valakinek erre nincs idegrendszere.


(Nálunk csak "sima" rend van, de így se napi 10 perc)

2019. ápr. 8. 16:29
 18/42 anonim ***** válasza:
13%
Oké kérdező, de sima rendet az is tart akit nem tartanak ki, hanem dolgozik. Munkahelyen is kirúgnak ha nem jól végzed a munkád nem? Egy htb munkahelye otthon van és a férje a főnök.
2019. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Egy párkapcsolatban/házasságban nincs olyan, hogy az egyik fél a "főnök".

Ha pedig dolgozom, akkor ketten tartjuk fenn a sima rendet, nem én pakolok két ember után egyedül. Nem ugyanaz.

2019. ápr. 8. 16:37
 20/42 anonim ***** válasza:
73%
Akkor menj dolgozni és tartástok fent ketten a sima rendet.
2019. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!