Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő otthon marad háztart...

Ha egy nő otthon marad háztartásbelinek, elvárható, hogy tökéletes rendet tartson?

Figyelt kérdés
Tehát tökéletes rend a lakásban, sehol egy oda nem illő részlet, a ruhák nem lógnak néhány óránál tovább a kötélen, szárító minden egyes mosás után összecsuk és eltesz, egyedül intézze el a bevásárlást, minden nap friss meleg étel otthon főzve, konyha, fürdőszoba heti több alkalommal alaposan kitakarítva, sehol egy kósza porcica, vagy egy darab papírlap, semmi.
2019. ápr. 8. 15:06
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudom mi elvárható és mi nem. Én munka mellett teszem ezt meg. Nem azért mert elvárás, hanem mert megnyugtat és örülök ha patika rend van. Viszont én ezt nem érzem munkának.


Könyörgöm gép mos, ez nem a középkor. Ott van egy csomó segítség. Mosogatógép, szárítógép. Még a gáz kazánt is ide sorolnám, nem kell fát vágni.


Nem tudom hogy mi tart egyeseknek ezen ennyi ideig és hogy miért érzik ekkora tehernek. Főzni is imádok, minden nap frisset. Napi max 2 óra közben kitakarítok. Este még így is jut idő edzeni. Utána hajnalban munka kb. 3-ig.

2019. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
94%

"Egy htb munkahelye otthon van és a férje a főnök."


Ezen elméláztam.


És elképzeltem, hogyha otthon van a munkahelyem, és apu a főnök, akkor mondjuk délután 4-5-kor elvonulok pihenni, vagy kikapcsolódni, és többet a konyha felé sem nézek másnap reggelig. Sőt szabadság is jár nekem, amikor elutazok valahova. De nem a főnökkel.:)

2019. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
9%
Akkor el kell menni dolgozni,nem otthol ücsörögni.
2019. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem azokat akik itt kiforgatják a kérdést. Ez miért jó nektek? Azt nehezen hiszem, hogy tényleg annyira hülyék lennétek, hogy nem látjátok a köztes részt a folyamatos robotolás és a fenékvakarás között. Szóval?
2019. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
98%

28: "...miért baj az, ha látszik, hogy élő emberek is lakják a házat és nem úgy néz ki, mint valami kiállítóterem?"


Tökéletesen egyetértek veled!!!!

Engem (férfi vagyok) kifejezetten feszélyezne egy ilyen lakás. Folyton zavarban lennék, feszengenék. Nem érezném otthonomnak.

2019. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
98%
Én háztartásbeli férfi voltam. Az asszony klasszisokkal jobban keresett, így három évig én voltam itthon. Nem nagy elvárás, amit a kérdező felvet, de nem mindig megoldható. Első kérdés van gyerek? Szóval én sokat voltam otthon és pl amikor festettem, akkor nem tudtam megfőzni a kedvenceinket, de mindig tudtam valamit összedobni. Hidd el, nem kis feladat mindig 100%-on teljesíteni és nem is kell. Ha ez a felállàs nem teszik, akkor alkalmazzon bejárónőt, mert a házastárs nem kiszolgálószemélyzet.
2019. ápr. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%
32es elutazhatsz de nem a férj pénzéből😂 az lasklmazott se a főnöktől kér penzt a nyaraláshoz😂
2019. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
94%
37-es, te beteg vagy? Az alkalmazott lopja a pénzt? Igenis, fizet a főnök a munkáért, és abból megy a dolgozó nyaralni. :)
2019. ápr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
80%

"Nem tudom hogy mi tart egyeseknek ezen ennyi ideig és hogy miért érzik ekkora tehernek."


Azért, kedves 31-es válaszoló, mert nem mindenkinek futja gázkazánra, mosogató és szárítógépre. Én személy szerint örültem amikor a bedöglött mosógépem helyett tudtam egy újat venni.

2019. ápr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
64%

"az lasklmazott se a főnöktől kér penzt a nyaraláshoz"


Nem mondod? Az alkalmazottnak fizetett szabadsága van. Nem tudtad?

2019. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!