Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Vén bolondnak kiáltottam le a...

Vén bolondnak kiáltottam le a a nagyapát és otthagytam. Szerintetek túlreagáltam?

Figyelt kérdés
Reggel sietnem kellet, és akkor találta ki hogy, elvihetném orvoshoz. Felhivott majd gyorsan elmentem érte autóval. A városban 3 korház van. Megbeszéltük, hogy melyikbe megyünk, majd miután megérkeztünk közölze velem hogy ez nem az a korház. Ekkor elkapott az ideg, és lekiabáltam mindenféle vak meg értelmi problémákkal küzködő(nyilván nem így) öreg bolondnak. Ekkor teljesen nyugodtan annyit mondott hogy akkor elmegyek gyalog, kiszállt az autóból én meg siettem a dolgomra.
2019. okt. 8. 13:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 A kérdező kommentje:
Én 24/f ő 86
2019. okt. 8. 13:26
 2/62 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem bunkó és tiszteletlen vagy. Szégyelld el magad.
2019. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
Szerintem meg direkt csinálja velem. Többször elkövetett már hasonlót. Azt élvezi hogy szivassa a másikat+rabszolgának tartja a másikat. Én ezt nem hagyom. Meg lehet nézni mi lett anyámból, teljesen antiszociális.
2019. okt. 8. 13:30
 4/62 anonim ***** válasza:
90%
Ezt most komolyan kérdezed, vagy csak a remény miatt írtad ki, hogy hátha idetéved valaki, és megnyugtat, hogy teljesen oké, hogy legorombítottad a 86 éves nagypapádat válogatott bunkóságokkal, mert eltévesztette, hogy melyik kórházba kell mennie.Nem nagyon nem oké, tiszteletlen voltál, bunkók viselkedtél. Kérj bocsánatot
2019. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Nem fogok olyantól bocsánatot kérni, aki úgy nevelte anyámat, hogy nem tudom kivinni a friss levegőre. Utálom őt.
2019. okt. 8. 13:38
 6/62 A kérdező kommentje:
Nekem is állandóan parancsolgatni akar meg flegma is mellé.
2019. okt. 8. 13:39
 7/62 A kérdező kommentje:
És mégeszer írom. Nem eltévesztette hanem direkt csinálta.
2019. okt. 8. 13:40
 8/62 anonim ***** válasza:
94%
Jól elvagytok.
2019. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
74%

Nincs igazad.

Üldözési mániád van.

Anyád meg elfelejtett megnevelni.

2019. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
93%

Ja ismerem az ilyen típust.

Aki állandóan szivatja a másikat.

Attól még tulreagaltad

2019. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!