Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Nagyszülők

A kérdés

Vén bolondnak kiáltottam le a a nagyapát és otthagytam. Szerintetek túlreagáltam?

Reggel sietnem kellet, és akkor találta ki hogy, elvihetném orvoshoz. Felhivott majd gyorsan elmentem érte autóval. A városban 3 korház van. Megbeszéltük, hogy melyikbe megyünk, majd miután megérkeztünk közölze velem hogy ez nem az a korház. Ekkor elkapott az ideg, és lekiabáltam mindenféle vak meg értelmi problémákkal küzködő(nyilván nem így) öreg bolondnak. Ekkor teljesen nyugodtan annyit mondott hogy akkor elmegyek gyalog, kiszállt az autóból én meg siettem a dolgomra.

okt. 8. 13:25  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4 5 6 7
A kérdező kommentje:

Én 24/f ő 86

# 1/62Időpont okt. 8. 13:26 Privát üzenet
Szerintem bunkó és tiszteletlen vagy. Szégyelld el magad.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/62Időpont okt. 8. 13:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerintem meg direkt csinálja velem. Többször elkövetett már hasonlót. Azt élvezi hogy szivassa a másikat+rabszolgának tartja a másikat. Én ezt nem hagyom. Meg lehet nézni mi lett anyámból, teljesen antiszociális.

# 3/62Időpont okt. 8. 13:30 Privát üzenet
Ezt most komolyan kérdezed, vagy csak a remény miatt írtad ki, hogy hátha idetéved valaki, és megnyugtat, hogy teljesen oké, hogy legorombítottad a 86 éves nagypapádat válogatott bunkóságokkal, mert eltévesztette, hogy melyik kórházba kell mennie.Nem nagyon nem oké, tiszteletlen voltál, bunkók viselkedtél. Kérj bocsánatot

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/62Időpont okt. 8. 13:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem fogok olyantól bocsánatot kérni, aki úgy nevelte anyámat, hogy nem tudom kivinni a friss levegőre. Utálom őt.

# 5/62Időpont okt. 8. 13:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem is állandóan parancsolgatni akar meg flegma is mellé.

# 6/62Időpont okt. 8. 13:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És mégeszer írom. Nem eltévesztette hanem direkt csinálta.

# 7/62Időpont okt. 8. 13:40 Privát üzenet
Jól elvagytok.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/62Időpont okt. 8. 13:43 Privát üzenet

Nincs igazad.

Üldözési mániád van.

Anyád meg elfelejtett megnevelni.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/62Időpont okt. 8. 13:44 Privát üzenet

Ja ismerem az ilyen típust.

Aki állandóan szivatja a másikat.

Attól még tulreagaltad

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/62Időpont okt. 8. 13:45 Privát üzenet
1 2 3 4 5 6 7

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anyám nem akarta engedni, hogy vezessek, otthagytam az út szélén, és rosszul érzem magam. Mit tegyek?
Normális ha ennyire kiakadtam azon hogy az unokatesóm viccből elküldött egy nagyon ciki videót rólam egy srácnak aki bejön? Túlreagáltam volna?
Túlreagáltam vagy jogos volt? /macska probléma/
Jogosan utálom a nővérem vagy csak túlreagáltam ezeket (többi lent)?
Hogy mondjam meg, hogy még márciusban otthagytam az egyetemet?
Szerinttek túlreagáltam?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Nagyszülők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!