Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Vén bolondnak kiáltottam le a...

Vén bolondnak kiáltottam le a a nagyapát és otthagytam. Szerintetek túlreagáltam?

Figyelt kérdés
Reggel sietnem kellet, és akkor találta ki hogy, elvihetném orvoshoz. Felhivott majd gyorsan elmentem érte autóval. A városban 3 korház van. Megbeszéltük, hogy melyikbe megyünk, majd miután megérkeztünk közölze velem hogy ez nem az a korház. Ekkor elkapott az ideg, és lekiabáltam mindenféle vak meg értelmi problémákkal küzködő(nyilván nem így) öreg bolondnak. Ekkor teljesen nyugodtan annyit mondott hogy akkor elmegyek gyalog, kiszállt az autóból én meg siettem a dolgomra.
2019. okt. 8. 13:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
Ki tudja . Ti is úgy itéltek meg engem mintha több éve ismernétek . Ennyi erővel nekem is jogom van hozzá hogy itélkezzek felettetek.
2019. okt. 8. 14:05
 22/62 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk értelme nem volt ezt kiírni...

türelmet kell csak tanulni, gyereked meg ne legyen inkább. Egyrészt idegbeteg apja lenne, meg túlvinné ezt a családi "karmát".

2019. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
100%

A "szerintetek túlreagáltam?" kérdéseddel megnyitottál egy olyan ajtót, amiből kétirányú válaszok jöhetnek, igen, vagy nem. És bármelyik jön, el kell fogadnod, mert ezt az eldöntendő kérdést tetted fel.

Ha úgy tetted volna fel, hogy Nyekeregni akarok mert egy tahó barom vagyok, aki most remekül élvezi, hogy legorombíthatta a nagypapát, légyszi sajnáljatok, és adjatok nekem igazat!?-ez pedig nem kérdés, hanem könyörgés, és itt nincs helye és értelme. Mert ez kérdező oldal. Szóval húzz el a sunyiba, és kérj bocsánatot a papitól!

2019. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:
Nem lesz. Megnyugodtál ?
2019. okt. 8. 14:14
 25/62 anonim ***** válasza:
40%

Hát az tök jó tényleg, hogy a nagypapa, mert ennyi idős, tuti kis cuki bácsika sokak szerint.

A kérdezőnél gondolom valami elrobbant, nem ez volt az első, tényleg túlreagálta, de ne emeljük már piedesztálra a papit...

2019. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
30%

Nem hagyta ott a papáját, kiszállt magától! Mit kellett volna tennie? Lefognia, vagy bocsánatért könyörögnie, amire valószínűleg játszott a nagypapa?

Meg attól, hogy 86 éves papa, attól még lehetett szemétláda régebben és most is akár.

De érdekes módon, amikor a nagyszülők csinálnak hasonló patkányságot, arra sokkal kevésbé érzékeny mindenki!

Ettől még persze a kérdező legalja ember. Nem őt védem, csak a tisztánlátás végett írtam, amit!

2019. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:
Legalja ember vagyok. Oké. De akkor mi van a pedofilokkal , gyilkosokkal ? Ők is felettem vannak ?
2019. okt. 8. 14:24
 28/62 anonim ***** válasza:
94%
az amúgy miért nyugtat meg, hogy már csak egy gyilkos van feletted?
2019. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
92%

27.: Most mások még nagyobb érdemtelenségeivel akarod leplezni hitványságodat?

Komolyan gondolod te ezt? :D

2019. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
91%
*érdemtelenségei mögé bújva
2019. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!