Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Vén bolondnak kiáltottam le a...

Vén bolondnak kiáltottam le a a nagyapát és otthagytam. Szerintetek túlreagáltam?

Figyelt kérdés
Reggel sietnem kellet, és akkor találta ki hogy, elvihetném orvoshoz. Felhivott majd gyorsan elmentem érte autóval. A városban 3 korház van. Megbeszéltük, hogy melyikbe megyünk, majd miután megérkeztünk közölze velem hogy ez nem az a korház. Ekkor elkapott az ideg, és lekiabáltam mindenféle vak meg értelmi problémákkal küzködő(nyilván nem így) öreg bolondnak. Ekkor teljesen nyugodtan annyit mondott hogy akkor elmegyek gyalog, kiszállt az autóból én meg siettem a dolgomra.
2019. okt. 8. 13:25
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:
Ottvagy? Tudod hogy mi folyik a családban, hogy teis ilyen szavakkal dobálsz?
2019. okt. 8. 13:45
 12/62 A kérdező kommentje:
Lehet hogy túlreagáltam de nem fogok elnézést kérni azért mert én rászenteltem az időmet el is késtem munkából azért hogy szórakozhasson.
2019. okt. 8. 13:47
 13/62 anonim ***** válasza:
86%

Rohadt nagy szórakozás lehet 86 évesen elvitetni magát egy kórházba, ahova nem is kellett mennie, aztán haza buszozni. Ahova meg menni kellett volna, oda meg nem menni, nyilván egy másik alkalommal muszáj lesz pótolni....



Szóval ja, eléggé túlreagáltad és bunkó vagy, hogy ott is hagytad! Egyébként ha meg annyira siettél, minek vitted el? Mondhatsz nem-et is, tudod!

2019. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:
Akkor meg azért kaptam volna meg a bunkó titulust szóval 22-es csapdája.
2019. okt. 8. 13:52
 15/62 anonim ***** válasza:
95%
Ha mindenki, aki nem ért veled egyet hülye, akkor a kérdésnek értelme nem volt. Amúgy akármilyen is, a nagyapád, és 86 éves. Mocsok húzás volt otthagyni.
2019. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
95%
Az esetleg eszedbe sem jutott, hogy egy 86 évesnek már nem 100%-os a memóriája? Elfelejthet és összekeverhet dolgokat. Te viszont tanulj önkontrollt, mert egy agresszív ember vagy.
2019. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
93%

Azért biztos nem lettél volna bunkó, ha azt mondod: Bocs nagyapa, de ma nagyon elfoglalt vagyok, át tudod tenni ezt másik napra? Illetve légyszi ne aznap reggel szólj legközelebb, akkor úgy intézem a napom, hogy ráérjek.

Mára meg hívok egy taxit, ha gondolod, vagy kérdezzünk meg más családtagot hátha ráérnek...



Vagy valami ehhez hasonlót. De nyilván pont nem érdekel a nagyapád, se mások véleménye erről, szóval legközelebb dobj oda egy nem bszd meg,nem viszlek el-t és kész! Talán ez közelebb áll hozzád

2019. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:
Mert itt mindenki álszent és ez az idegesitő. Most ezt irkáljátok aztán hazamentek ugyanezt lerendezitek otthon .
2019. okt. 8. 14:00
 19/62 anonim ***** válasza:
93%
Jaja persze. Csak is 80 x éves nagyszüleinkkel ordítozunk, és beszélünk minősíthetetlen módon.. Ismered a mondást, mindenki magából indul ki.
2019. okt. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim válasza:
94%
Ha annyira biztos vagy a dolgodban, minek kérdezel?? Most elvesztegettem vagy 2 percet az életemből olvasással a semmiért.
2019. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!