Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Igazából ennek mi lenne a...

Igazából ennek mi lenne a normális menete? Csak az unokának kell/kellene folyton keresni a nagyszülőket, pl telefon, személyesen, vagy azért a mama is kereshetné az unokát ?

Figyelt kérdés
Facebookon teljesen jól boldogult mama, telefonált is, ő maga hívta akit akart, de rám meg 99%ban csak panaszkodott, én nem keresem meg ritkán keresem... ő meg évekig egyáltalán nem, így ha én nem kerestem, akkor nem volt semmi.
2022. máj. 25. 21:29
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
10, nem értem, mire fel ez a stílus...😒
2022. máj. 26. 00:00
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt olyan hogy " normális ", csak adott családnak megfelelő.
2022. máj. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
38%
Ha unoka még kicsi, akkor egyértelmű, hogy a nagyszülő keresi, q szülőként keresztül. Ha a gyerek már idősebb, akkor neki illene q nagyszülők keresni. Nálunk legalábbis ez volt mindig és egyet is értek ezzel
2022. máj. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem kétoldalú a dolog.


Ha valakit mindig én hívok, és szervezem vele a találkozót, de ez nem kölcsönös, akkor egy idő után elegem van, hogy ÉN feccölök bele energiát, ő meg elvárja, hogy...


Nem, bocsi, minden kapcsolat két embertől függ.

2022. máj. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
65%
Én Pl nem hivogatom már anyámat mert nincs kedvem újatt nem tud mondani csak hogy mindene fáj stb.és nekem sincs mondani valóm neki illetve egész nap dolgozók .
2022. máj. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kapcsolatfelvétel oda-vissza működik. Ha mást rendeszeresen keres, akkor a ti kapcsolatotokban van valami gond, lehet, hogy pont ez, hogy másnak csak panaszkodni tud rólad, azért észre sem veszi, hogy te törekednél rá.
2022. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
94%
Van valami végtelenül lekezelő abban hogy a nagyi mindenki mást lazán felhív, de az unokáját nem.
2022. máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
5%

17!


A barátnő vele egykorú, a lánya a gyereke, a testvérével együtt nőtt fel. Egyértelműen az unokaval a legnagyobb az életkori különbség, plusz a legtávolabbi a kapcsolat. Semmi lekezelo nincs benne.

2022. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
18, valamit félre érhettél, a bátyámról írtam még, aki nekem testvérem, nem neki, tehát szintén unokája. De másik irányból van hozzám még közelebb álló korban lévő unoka is, akit szintén hívott rendszeresen telefonon, csak valahogy irányomban maradt ez el. Pedig amikor tehettem látogattam, ugyan volt, hogy ritkábban, mivel nehezebben oldottam meg, nagy távolság és 3 műszak munka mellet. Csak próbálom meg érteni, hogy vajon miért én voltam az egyetlen kivétel ebben...
2022. máj. 26. 08:49
 20/31 anonim ***** válasza:
64%

"Ugyanis testvérét,lányát, barátnőt is tud, ennyi erővel az unokát is tudná."


Ezt irtad. Nekem itt egyértelműen a testvér a nagyszülő testvérét jelenti.

Nyilvanvalo, hogy ha q te testvéreket fel tudja hívni, téged meg nem, az más kategória, ez esetben közölnem vele, hogy engem is annyi felhívnia, mint bátyám.

2022. máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!