Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Igazából ennek mi lenne a...

Igazából ennek mi lenne a normális menete? Csak az unokának kell/kellene folyton keresni a nagyszülőket, pl telefon, személyesen, vagy azért a mama is kereshetné az unokát ?

Figyelt kérdés
Facebookon teljesen jól boldogult mama, telefonált is, ő maga hívta akit akart, de rám meg 99%ban csak panaszkodott, én nem keresem meg ritkán keresem... ő meg évekig egyáltalán nem, így ha én nem kerestem, akkor nem volt semmi.
2022. máj. 25. 21:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
5%
miért te vagy a kivétel? Mert te vagy a legfiatalabb, a kicsi a többiek között.
2022. máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy baromság hogy kinek kit kell keresni.

Ha valakire kíváncsi vagyok akkor azt felhívom. Nem a királyi család vagyunk mi, hogy bekell tartani szabályokat.

Ha a mama annyira kíváncsi rám, akkor képes felhívni, akár 1-2 percre.

Ahol már azt kell számontartani, hogy kinek kit kell felhívni, ott már szeretetről nem beszélhetünk.

2022. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4-en vagyunk unokák. Én meg a nagyobbik unokatesóm minden nap hívjuk munkába menet/jövet. (Mi vagyunk a 2 legidősebb). A 2 kisebbet (15 és 16 évesek) ő hívja ritkán, mert tudja, hogy ugyse beszélnek vele csak annyit mondanak, hogy igen, nem, okés.


De, ha szívesen beszélsz a nagyiddal hívd fel többször szerintem. Ha viszont nem olyan jó nagymama vagy nem kíváncsi rád és egyoldalú a beszélgetés akkor hívd ritkábban.

2022. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem szakadna ne a vénasszony keze ha ő is kezdeményezne hívást néha.
2022. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
ne=le
2022. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

10.Felesleges ide írni bármit

Ezt mire mondod és mi ez a stílus? Inkább neked kéne lenyugodni...

2022. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mama is keresheti az unokát. Rám is panaszkodott mamám hogy nem látogattam x éve. Kiskoromban is mindig én mentem, ő 1x se jött el hozzánk pedig gyalog 10 percre laktunk.

Apám új gyerekeit még térdműtét után is el ment meglátogatni. Taxit is hívott sokszor magának hogy el tudjon menni a város másik végébe hozzájuk. Oda tudott menni, hozzánk soha. Az ilyen nagyi bekaphatja

2022. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorban a nagyi keressek az unokát.

Felnőtt korban kölcsönösen oda-vissza.

De egyetértek azzal, hogy családban ez nem így működik, nem kell nyilvántartani, hogy ki keresi a másikat. Keresse az, akinek hiányzik a másik.

2022. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
A normális menete családtól és egyénektől függ.
2022. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amég kicsi az unoka addig a nagyszülőnek kell jobban keresnie. Amikor nagyobb, akkor meg is-is. Nálunk mama is felhív és én is felhívom őt.
2022. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!