Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Igazából ennek mi lenne a...

Igazából ennek mi lenne a normális menete? Csak az unokának kell/kellene folyton keresni a nagyszülőket, pl telefon, személyesen, vagy azért a mama is kereshetné az unokát ?

Figyelt kérdés
Facebookon teljesen jól boldogult mama, telefonált is, ő maga hívta akit akart, de rám meg 99%ban csak panaszkodott, én nem keresem meg ritkán keresem... ő meg évekig egyáltalán nem, így ha én nem kerestem, akkor nem volt semmi.
2022. máj. 25. 21:29
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Van egy generáció, akik abban nőttek fel, hogy mindig a gyereknek vagy az unokának kell keresni a szülőt és a nagyszülőt. Én viszont úgy gondolom, hogy az emberi kapcsolatoknak a kölcsönösség alapján kell működnie. Ha megvan a családi harmónia, akkor a nagyszülő és az unoka is egyformán fogják keresni egymást. Miért ne hívhatná fel a nagymama az unokáját megkérdezni, hogy mi van vele? Amikor még éltek a nagyszüleim mi is mindig kerestük egymást, sőt abból sem volt sértődés, amikor éppen dolgoztam és nem tudtam beszélni. Olyan esetben mindig visszahívtam őket. Szinte naponta kerestük egymást kölcsönösen.
2022. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!