Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Normális ha nem vagyok szomorú...

Normális ha nem vagyok szomorú nagyim halála miatt?

Figyelt kérdés
Most karácsonykor ment el, hosszú évek óta tartó betegség után. Senkit nem ismert már meg pár éve, fogalma sem volt hogy hol van és ki ő, a tudata teljesen elhagyta, az elmúlt hónapokban nagy fájdalmai voltak, alig ivott és nem evett. Már csak azt kívántuk hogy ne szenvedjen tovább és békésen menjen el. Igazából csak megkönnyebbülést érzek, hogy már nem fáj neki semmi, nem vagyok szomorú. Lehet hogy már akkor meggyászoltam, amikor így elhatalmasodott rajta a demencia? Normális hogy most inkább megkönnyebbültem hogy vége?

2022. dec. 28. 22:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Ki dönti el, hogy mi a normális? Nem is értem, miért kérdezed.
2022. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Alig telt el idő a halála óta, sokan ilyenkor betompulnak érzelmileg, később jut el hozzájuk mi van. Úgyhogy igen, normális, pláne a nagyid állapotának ismeretében.
2022. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Csak fura ez az érzés, még soha senkit nem vesztettem el és azt hittem hogy szomorú leszek, de nem vagyok az.
2022. dec. 28. 22:12
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Hanem ürességet érzel? Sokan vannak így, főleg ha olyan ment el aki csak szenvedett már.
2022. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
#3 Szerencsés vagy, hogy még csak az első közeli hozzátartozódat veszíted el.
2022. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

"Lehet hogy már akkor meggyászoltam, amikor így elhatalmasodott rajta a demencia?"


Igen, ez lehet egy lehetséges magyarázat.

2022. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Igen, mert így nem szenved már.
2022. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Még változhat, sőt valószínűleg fog is. Normális amúgy, hogy megkönnyebbülést érzel. Volt idő eltávolodni tőle,hogy nem ismert meg.
2022. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Darius- ***** válasza:
97%
Azt kivantuk ne szenvedjen.....-emiatt igen
2022. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
Ezen mit kell lepontozni, hogy szerencsés? Én legalább három közeli hozzátartozómat temettem már el. Érzéketlenek..
2022. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!