Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Jogosan vannak felháborodva a...

Jogosan vannak felháborodva a szüleim, hogy nem akarok elmenni a temetésre?

Figyelt kérdés
Sajnalatos modon meghalt a nagyapam. Es en egyszeruen nem tudom ravenni magam , hogy elmenjek a temetesere. Egyreszt azert mert eddig minden temetes megviselt masreszt kb 15 oras auto ut var ram mivel kulfoldon elt es ott helyezik vegso nyugalomra. Es attol felek szinten , hogy velem tortenik valami ut kozben. Meghalok pl es hatra hagyom a paromat az eddig felepitett kozos eletunket sikereinket. Es mindezt azert mert egy temetesre indultam :( totalisan bevagyok csavarodva. Mit tegyek sgitsetek tanacsoljatok valamit? Egyebkent nagyon szerettem a nagyapamat amikor tudott mindig eljott hozzank nyarankent.
2017. júl. 17. 19:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
77%
Igen, jogosan. Hiszti a köbön.
2017. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
71%
Blablabla... nevetséges - nem, szánalmas - vagy.
2017. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
76%

Mit kamuzol? Tisztább lenne azt mondani, hogy nincs kedved.... nagyon gyer kifogások...

Amúgy igen, jogosan vannak felhaborodva.

2017. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem kényszer.Ugyanebben a helyzetben én se bírtam rávenni magamat,fájdalmas lett volna végignézni,anyám teljesen elfogadta,és megértette.
2017. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
79%
Részvétem! Menj el a temetésre, nagyon szeretted a nagyapádat, add meg neki a végső tiszteletet! Ne gondolj ilyen dolgokra,hogy történik valami út közben. Menj el,különben nagyon bánni fogod,hogy nem mentél!
2017. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
78%

Meghalok pl es hatra hagyom a paromat az eddig felepitett kozos eletunket sikereinket. Es mindezt azert mert egy temetesre indultam :( totalisan bevagyok csavarodva.


-ilyen hülye kifogással ne gyere, légyszives. Akkor ennyi erővel soha többé ki ne tedd a lábad az utcára, mert bármi történhet. Mi van ha megkéselnek pl?


Inkább mond az őszintét, hogy egyáltalán nincs kedved vezetni ilyen sokat (ami érthető..megterhelő lehet) és azért nem mész.

2017. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
79%

Először is részvétem. De szerintem menj el. Amikor két éve meghalt az enyém, akkor bennem is megfordult, hogy nem megyek el. De sokkal könnyebb volt így feldolgozni. Mert ott legalább mégegyszer együtt lehettünk, és utoljára bucsút vehettem tőle.

16/L

2017. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
68%
Menj el mert qrvára bánni fogod! Rossz hülye kifogások nem kellenek!
2017. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
75%
A jóisten őrizzen meg az ilyen unokától xdddd
2017. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell elmenned,ide csak a begyöpösödött réteg ír,akik szerint kötelező a temetés,így adsz tiszteletet,stb.Ez csak képmutatás.
2017. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!