Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Jogosan vannak felháborodva a...

Jogosan vannak felháborodva a szüleim, hogy nem akarok elmenni a temetésre?

Figyelt kérdés
Sajnalatos modon meghalt a nagyapam. Es en egyszeruen nem tudom ravenni magam , hogy elmenjek a temetesere. Egyreszt azert mert eddig minden temetes megviselt masreszt kb 15 oras auto ut var ram mivel kulfoldon elt es ott helyezik vegso nyugalomra. Es attol felek szinten , hogy velem tortenik valami ut kozben. Meghalok pl es hatra hagyom a paromat az eddig felepitett kozos eletunket sikereinket. Es mindezt azert mert egy temetesre indultam :( totalisan bevagyok csavarodva. Mit tegyek sgitsetek tanacsoljatok valamit? Egyebkent nagyon szerettem a nagyapamat amikor tudott mindig eljott hozzank nyarankent.
2017. júl. 17. 19:33
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem hagyjuk a kérdezőt azzal, hogy bánni fogja-e vagy sem. Nem tudjuk, és nem biztos. Ráadásul ha tényleg ennyire pánikol olyan dolgoktól, amiktől egészséges ember nem, akkor ez csak még jobban beparáztatja, ez pedig nem segít sem neki sem a családjának. Sajnos sokan keverik a pánikbetegséget a hisztivel, és sajnos sokszor a szülők is homokba dugják a fejüket, ha a gyerekük más, mint a többi. Az unokatesóm, akinek hasonló gondja van, folyton attól retteg, hogy az anyjának baja esik, vagy meghal, amikor épp nincs vele.
2017. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
36%

"Egyebkent nagyon szerettem a nagyapamat amikor tudott mindig eljott hozzank"


Nyugi! Ezután is el fog jönni hozzád.

Éjjelente kísérteni...

(Mert nem mentél el a temetésére!)

2017. júl. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!