Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek jogos ez?

Szerintetek jogos ez?

Figyelt kérdés
Párom nagyszüleinek elromlott a tévéje és telefonáltak, hogy lenne-e egy tv-nk kölcsönbe, amég az övék szerelőnél van. Egy hétre kb. Nekem van egy, ami még nincs használatban, mert még nem kötöttük be, de nem szeretném oda adni, mert nem értem az egészet. 1 órát képesek lennének utazni + még 1x ennyit vissza, azért hogy nehogy 1 hétig tv nélkül legyenek... Mondtam a páromnak, hogy van egy régebbi dobozos kocka tévénk, ha ennyire kell, vigyék azt. De olyan nem nekik, csak lapos. Most a párom megharagudott rám, hogy szívtelen vagyok, mert ha nekem lenne ilyen gondom, ők adnának... Na most nem hiszem, hogy egy hétig nem lehet kibírni tv nélkül... Vagy én látom rosszul? Ti mit tennétek?

2018. nov. 27. 16:27
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
74%
"Csak képcsövest tudunk adni KÖLCSÖN, mert CSAK olyan van amit tudunk nélkülözni." Ennyi. Ha annyira tévézni akar jó lesz az is!
2018. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!