Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Utalom a sogornomet?

Utalom a sogornomet?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne kikuszobolni, hogy tobbet ne lassam a sogornomet?

Ó beletette a pi***ajat a joba, amivel nincs is baj. Haz, auto, 1 fiu, 1 lany stb.

Mi nemetorszagban elunk es ugye, amikor hazalatogatunk naluk alszunk.

Na ott aztan kapom a kedves keresztkerdeseket.


- Ti miert alberletben eltek, engem tokre nyugtalanitana ha nem lenne biztos otthonom.

(Azert bmeg, mert nekem aposomek nem tettek a seggem ala semmit)


Meg nekunk 2 lanyunk van, ok most tudtak meg, ujra fiugyerekuk lesz

Sogornom igy akarta, hogy 1 fiu, 1 lany, 1 fiu. Es akkor megy a nagy sajnalkozasa, hogy hat igen, en nem tudom milyen nagycsalados, fius anyukanak lenni.


Na meg persze a sorozatos panaszkodasa,,hogy neki mennyire nincs segitsege. O tudja milyen egyedul a gyerekekkel. Holott korbeugralja az egesz csalad, a kolykok allandoan nagyszuloknel.

Utalom ot, komolyan!

De persze parom nem szeretne rosszban lenni vele, mert a testvere. De en tobbet egy percet nem toltok naluk.


2021. máj. 13. 10:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
80%
Ha ennyire utálod, akkor vagy nem mentek oda, vagy odaszúrsz te is neki, ahol a legjobban fáj.
2021. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
86%

De kihez jöttök haza?

Nem elsősorban a szüleitekhez?

Akkor miért nem náluk alszotok?

Mondjuk, ha én megtudnám, hogy így vélekedik rólam a sógornőm, mint amiket te itt leírtál, nálam aztán nem aludnátok többet!

2021. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
76%
Nálam se az biztos, repülhetnétek mint a győzelmi zászló. Sosem értettem az ilyen fokú irigységet, a gyerekeidet is erre tanítod? Ilyen példát mutatsz nekik?
2021. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
47%

Mondjuk, ha az egyik gyereknek (sógorodnak) adtak egy komplett lakást/házat a szülők, a másiknak (férjednek) meg nem, és ez így mindenki szerint rendben van, akkor minek tartjátok egyáltalán a kapcsolatot a családdal?


Mert ez nagyon durva megkülönböztetés.

2021. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 A kérdező kommentje:

13-as, te milyen irigysegrol beszelsz?

Bmeg odamegyek valakihez, mert rokon. Nem azert irtam mert irigykedem, hogy neki mije van, hanem hogy semmiert nem dolgoztak meg es kozben folyamatosan odaszur. En meg mivel vendeg vagyok, nem fogok visszaszolni. Hidd el en orulnek a legjobban ha megsertodne valamin.

Ja mondjuk te ezt ugyse erted, gondolom te is ilyen vagy, aki mindent lerendez azzal, hogyha valaki nem szimpatizal veled, hogy csak irigykednek

Mintha csak ebbol allna az elet.

2021. máj. 13. 12:09
 16/74 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell tartani vele a kapcsolatot. Sajnos nekem is olyan családom van, hogy kevés emberrel tartom a kapcsolatot. Akiket pedig ki nem állhatok azokat kerülöm, családi programjaikra nem megyek és ilyenek. Így náluk aludni sem jutna eszembe. :)

Aztán van örökség miatti vita is szóval benne vagyok a jóban.

2021. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 A kérdező kommentje:

12-es, naluk vagyunk ott persze, csak ugye ha mar arra jarunk, ugyan mar akkor oda is be kell menni. Sosem megyunk ures kezzel,ok meg csak egy csokit sem adtak a gyerekeimnek. Nem is varom el, de akkor ne szoljon be, mint multkor, amikor vittuk a jatekokat es megjegyezte, hogy "jajj, honnan is tudnad mivel szeretnek jatszani a fiuk, nem baj, majd elajandekozzuk".

Kozben a kissrac egesz vegig azzal jatszott.

Egyszer sem jottek el meg hozzank latogatoba, pedig a parom hivja oket folyamatosan, 7 oras ut, nem a vilagvege. De hat ok nem, mert a migransok, meg hat majd ha sajat lakasunk lesz stb.

2021. máj. 13. 12:15
 18/74 A kérdező kommentje:
Uuuu 16-os, na az gondolom nem kellemes. Remelem megoldodik.
2021. máj. 13. 12:16
 19/74 anonim ***** válasza:
46%
Rám szerintem nem irigy senki, és nem is akarom hogy az legyen akárki is. Én is jó családba születtem, nőttem fel, most is jó sorsom van, amiért megtanultam keményen és megdolgozok. Akkor most én is beletettem a pitsámat a jóba, mert így nőttem fel, és azt a példát láttam magam előtt, hogy legyek sikeres? Németországban is lehetnél sikeres, dolgozz, csináld utánuk ha annyira irigyled azt a rohadt házat, autót, stb.
2021. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
90%
De ha ő ilyen aljas, akkor te miért nem tudsz mosolyogva odaszúrni ilyen kis hátulról jövő alattomosan? Mint ahogy akkor ő is csinálja. Lehet, hogy van, amit túlreagálsz, mert alapból sem szimpi neked, lehet, hogy van benne tök jogos is, nem látunk bele. Te nagyon kivagy tőle, azt látjuk. Hát, add vissza akkor a kedvességet. Vagy szólj vissza, nem kell hagynod magad, ha valóban megsért. Csak ne indulattal, hogy ne lehessen hisztinek titulálni és túlreagálásra fogni, hanem higgadtan. Aztán lehet, hogy visszavesz. Vagy nem kell majd oda menni.
2021. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!