Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Utalom a sogornomet?

Utalom a sogornomet?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne kikuszobolni, hogy tobbet ne lassam a sogornomet?

Ó beletette a pi***ajat a joba, amivel nincs is baj. Haz, auto, 1 fiu, 1 lany stb.

Mi nemetorszagban elunk es ugye, amikor hazalatogatunk naluk alszunk.

Na ott aztan kapom a kedves keresztkerdeseket.


- Ti miert alberletben eltek, engem tokre nyugtalanitana ha nem lenne biztos otthonom.

(Azert bmeg, mert nekem aposomek nem tettek a seggem ala semmit)


Meg nekunk 2 lanyunk van, ok most tudtak meg, ujra fiugyerekuk lesz

Sogornom igy akarta, hogy 1 fiu, 1 lany, 1 fiu. Es akkor megy a nagy sajnalkozasa, hogy hat igen, en nem tudom milyen nagycsalados, fius anyukanak lenni.


Na meg persze a sorozatos panaszkodasa,,hogy neki mennyire nincs segitsege. O tudja milyen egyedul a gyerekekkel. Holott korbeugralja az egesz csalad, a kolykok allandoan nagyszuloknel.

Utalom ot, komolyan!

De persze parom nem szeretne rosszban lenni vele, mert a testvere. De en tobbet egy percet nem toltok naluk.


2021. máj. 13. 10:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
88%
És a férjed nincs ott veled? Oltsa be ő a testvérét, ha már te nem mered/akarod. Bár a legegyszerűbb tényleg az lenne, ha elkerülnéd és egyszerűen nem mennél oda.
2021. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
92%
Nem, bszki. Ha se nem szólsz vissza, se a szádat ki nem nyitod, hogy ne szívózzon már, akkor vagy tényleg ne járjál oda, vagy nyeljed. Ennyi. Ha nem állsz ki magadért, akkor most mit vársz? Mit akarsz?
2021. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 A kérdező kommentje:

23-as ezt ismerem, jo vicc. 😂😂😂

Total igaz, igy is erzem magam, de a paromat nezem ilyenkor, hogy o meg nem akar rosszba lenni senkivel

2021. máj. 13. 13:00
 34/74 anonim ***** válasza:
75%
szólj vissza. Ne hagyd hogy bunkózzon. Nem azért hív az átlagember vendéget, hogy kussoljon és szarul érezze magát, meg úgyse szólhat vissza, vednég címszóval beszólogathasson neki... Férjednek a testvére, neki természetes hogy beszólogat neki? amúgy meg nem mindegy hogy fiú vagy lány a gyereked? attól még ugyan úgy szereted... aki ilyenekkel "menőzik", az nem túl érett érzelmileg... másnak azért beszólni, mert lánya van? Mi ez, a középkor? :D
2021. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 Metionin ***** válasza:
85%
Menjen akkor a párod egyedül. Mi is úgy csináljuk, ennyire nem aljas igaz a húg de hasonló módon beleült a jóba és beszólogat, ráadásul a férje is egy kőbunkó aki alá szintén a szülei tettek mindent. Párom találkozik vele, mert a testvére de nekem semmi közöm hozzá.
2021. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire utálod akkor ne legyen pofád elfogadni tőle semmilyen szívességet, vegyél ki hotelszobát és ne aludjál ott. A párod menjen egyedül látogatni, neked ott semmi keresnivalód. Simán meg lehetne oldani, ha nem csak a háta mögött járna a szád hanem vállalnád a véleményed mások előtt is.
2021. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 A kérdező kommentje:
35-os a ferjrol emlitest sem teszek. 😂
2021. máj. 13. 13:25
 38/74 A kérdező kommentje:
Koszonom azokat a valaszokat, ahol tanacsot kaptam. Igen, megbeszelem a parommal es vagy egyedul megy, vagy szallodazunk.
2021. máj. 13. 13:26
 39/74 anonim ***** válasza:
87%
Ezt az egész hisztit már az első alkalommal megspórolhattad volna egy hotelbe vonulással.
2021. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
58%

Nem olvastam el az előző hozzászólásokat, de szerintem irigy vagy rá.

Amúgy tök rendes hogy megengedi azt hogy nála aludjatok.

2021. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!