Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Utalom a sogornomet?

Utalom a sogornomet?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne kikuszobolni, hogy tobbet ne lassam a sogornomet?

Ó beletette a pi***ajat a joba, amivel nincs is baj. Haz, auto, 1 fiu, 1 lany stb.

Mi nemetorszagban elunk es ugye, amikor hazalatogatunk naluk alszunk.

Na ott aztan kapom a kedves keresztkerdeseket.


- Ti miert alberletben eltek, engem tokre nyugtalanitana ha nem lenne biztos otthonom.

(Azert bmeg, mert nekem aposomek nem tettek a seggem ala semmit)


Meg nekunk 2 lanyunk van, ok most tudtak meg, ujra fiugyerekuk lesz

Sogornom igy akarta, hogy 1 fiu, 1 lany, 1 fiu. Es akkor megy a nagy sajnalkozasa, hogy hat igen, en nem tudom milyen nagycsalados, fius anyukanak lenni.


Na meg persze a sorozatos panaszkodasa,,hogy neki mennyire nincs segitsege. O tudja milyen egyedul a gyerekekkel. Holott korbeugralja az egesz csalad, a kolykok allandoan nagyszuloknel.

Utalom ot, komolyan!

De persze parom nem szeretne rosszban lenni vele, mert a testvere. De en tobbet egy percet nem toltok naluk.


2021. máj. 13. 10:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 A kérdező kommentje:
70 szerinted pont a te velemenyed fog erdekelni? Te miert csak itt gyakorin szólogatsz be másoknak? 😂😂😂
2021. máj. 14. 18:40
 72/74 A kérdező kommentje:
67-es igazad van! Én elégedett vagyok az életemmel és nem az a bajom, hogy mindenáron fiút szerettem volna, hanem amikor várandós voltam, akkor beszélgettünk erről a sógornőmmel, hogy mit szeretnék és mondtam, hogy kisfiút. Na ezt ő szépen elraktározta magának. Ugyanúgy nekem is jön ezzel, hogy mi nem tudjuk milyen nehéz, mert nekik 3 van, nekünk csak kettő. Pedig mi mindig is kettőt akartunk, de olyan dolgot talál ki folyamatosan, amiben különbözünk.
2021. máj. 14. 18:48
 73/74 anonim ***** válasza:
73%
Sógornődnek nincs önbizalma, mert ő is tudja, hogy beleült a jóba és csak a p|nájáért tartják, ezt vetíti ki a sikeresebb emberekre.
2021. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
100%

Én sógornőm végig hangoztatta, hogy ő milyen fontos ember és egy fő akárki és állandóan ezt hangoztatta. Én hülye meg hittem neki, mert nem is állt érdekemben mást feltételezni, persze közben éreztette velem, hogy ő mennyivel jobb(amire nem reagáltam és ez piszkosul ingerelte) aztán persze kiderült, hogy szimplán akármilyen menedzser a munkájának az elnevezése,de szimpla mindenes titkárnő XD

Más szóval aki állandóan áradozik valamiről annak valószínűleg az ellenkezője igaz. Én pl. elégedett voltam/vagyok az állásommal és nem is dicsértem magam agyba-főbe:P

Ja kedvencem mindig követelt szebbnél szebb ajándékot, míg ő a munkahelyéről származó reklám cuccokat hozta ajándékba(olyanokat amiken a cég logója is ott volt, ez még nem is lett volna gáz ha nem vacak minőségű még a kínai vackokat is alul teljesítő cucc lett volna),de azért beszólt ha nem azt vettük amit a kisfiának kitalált -.-"

és persze ki a szemét/hálátlan, persze hogy én csak hogy én elküldtem őket a fenébe és azóta olyan kedvesek velem hogy csak na XD

2021. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!