Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Utalom a sogornomet?

Utalom a sogornomet?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne kikuszobolni, hogy tobbet ne lassam a sogornomet?

Ó beletette a pi***ajat a joba, amivel nincs is baj. Haz, auto, 1 fiu, 1 lany stb.

Mi nemetorszagban elunk es ugye, amikor hazalatogatunk naluk alszunk.

Na ott aztan kapom a kedves keresztkerdeseket.


- Ti miert alberletben eltek, engem tokre nyugtalanitana ha nem lenne biztos otthonom.

(Azert bmeg, mert nekem aposomek nem tettek a seggem ala semmit)


Meg nekunk 2 lanyunk van, ok most tudtak meg, ujra fiugyerekuk lesz

Sogornom igy akarta, hogy 1 fiu, 1 lany, 1 fiu. Es akkor megy a nagy sajnalkozasa, hogy hat igen, en nem tudom milyen nagycsalados, fius anyukanak lenni.


Na meg persze a sorozatos panaszkodasa,,hogy neki mennyire nincs segitsege. O tudja milyen egyedul a gyerekekkel. Holott korbeugralja az egesz csalad, a kolykok allandoan nagyszuloknel.

Utalom ot, komolyan!

De persze parom nem szeretne rosszban lenni vele, mert a testvere. De en tobbet egy percet nem toltok naluk.


2021. máj. 13. 10:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
63%

47.#-nak: Nagyon jó lenne, ha a sógornő összepakolná a családját és meglátogatná a kérdezőt Németországban ott-alvós 2 hétre.

Legalább a kérdező is megtapasztalná, milyen vendégül látni valakit. Akkor ő is beszólogathatna néha...

2021. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
46%
Bunkó lehet a sógornő is, bár az igazságot úgysem tudjuk. De az meg kétszínűség hogy itt kibeszéli, ott meg hallgat mint aki odaszart. Engem merne sértegetni, akkor tette volna meg először és utoljára, és soha többet nem mentem volna hozzájuk azután. Nem hogy évente többször, de szólni már gyáva lennék....
2021. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
71%

Miért rossz hogy itt írja ki? Ennyi erővel beszolok minden családtagnak ha valami nem tetszik és bunkó lehetek, aztán büszkén kijelenthetem legalább őszinte voltam?

Mintha megmondaná az ember az idős nagyobbak, hogy " nagyi most már szarul főzöl" vagy " köszi a kötött pulcsit, de piszok ronda" . Alapból szoktunk kedvesek lenni és max a háta mögött szóljuk le és itt a kérdező még csak nem is mondta el senkinek csak a gyakorin írta ki... Micsoda álszent válaszolok vannak.

2021. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
57%
Nagyobb helyett nagyi akart lenni😅
2021. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
62%
Könyörgöm, inkább a húsos-csontos....! :-D :-D
2021. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
71%

Minek mész házhoz pofonért? Nem kell.

Ha beszól, le lehet allítani, senki nem mondta hogy azt csak bunkón lehet. De ha te nem nyitod ki a szádat, mitöl hagyná abba?


"beletette a pi***ajat a joba, amivel nincs is baj." Ugy latszik neked baj, jól jönne neked is aza jó.

2021. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az anyósom szokott így odaszúrogatni amikor olyanja van. Ha ebből indulok ki, akkor szerintem azért csinálja ezt a sógornőd, mert frusztrált. És valójában ő szeretne akár több lány gyereket, vagy akár külföldön is élni, (még) nagyobb jólétben, szebb környezetben, szülőktől távol, önállóbban.

Az én anyósom legalábbis így működik, amikor valamelyik kisebbségi komplexusa beaktiválódik, akkor egyből elkezd szúrkálódni.

Mivel itt más jellegű a viszony én nem igazán tudok számodra is elfogadható javaslatot tenni, maradj kedves, talán csak ezt, és érdeklődő, megértő,és ha ilyen rossz, akkor oldjátok meg máshogyan a látogatást, aludjatok máshol.

2021. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 A kérdező kommentje:

Koszonom 53-as, meg a tobbi hozzaszolasodat is. Igen, sajnos jol latod a dolgokat. Nehez, mert ha nem a parom erdekeit neznem, akkor tenyleg menne az egesz a levesbe.


Azt meg meg mindig nem ertem, hogy egyesek honnan szurtek le olyanokat, hogy hozzank sosem jon senki es nem tudjuk mi az a vendeglatas, vagy mi a munkank amiben sikeresek vagyunk.

A masik a gyerektema, amibe nincs beleszolasotok a nemet illetoleg ugye. Akkor is viseljunk el mindent? En sem tehetek arrol, hogy magas vagy alacsony vagyok. Mert kb ez olyan, mintha ezt fikazna folyamat.

2021. máj. 13. 16:48
 59/74 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak azt nem értem, hogy miért kell a férjed miatt eltűrni. Nem küldi el a pcsába az ilyen megjegyzésekért? Így áll ki érted? Így állsz ki saját magadért? Nemár...
2021. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
13%
Két vérvidéki agyatlan liba. 2021-ben azon nyafikál, hogy nincs fiacskája. Szánalom.
2021. máj. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!