Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Utalom a sogornomet?

Utalom a sogornomet?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne kikuszobolni, hogy tobbet ne lassam a sogornomet?

Ó beletette a pi***ajat a joba, amivel nincs is baj. Haz, auto, 1 fiu, 1 lany stb.

Mi nemetorszagban elunk es ugye, amikor hazalatogatunk naluk alszunk.

Na ott aztan kapom a kedves keresztkerdeseket.


- Ti miert alberletben eltek, engem tokre nyugtalanitana ha nem lenne biztos otthonom.

(Azert bmeg, mert nekem aposomek nem tettek a seggem ala semmit)


Meg nekunk 2 lanyunk van, ok most tudtak meg, ujra fiugyerekuk lesz

Sogornom igy akarta, hogy 1 fiu, 1 lany, 1 fiu. Es akkor megy a nagy sajnalkozasa, hogy hat igen, en nem tudom milyen nagycsalados, fius anyukanak lenni.


Na meg persze a sorozatos panaszkodasa,,hogy neki mennyire nincs segitsege. O tudja milyen egyedul a gyerekekkel. Holott korbeugralja az egesz csalad, a kolykok allandoan nagyszuloknel.

Utalom ot, komolyan!

De persze parom nem szeretne rosszban lenni vele, mert a testvere. De en tobbet egy percet nem toltok naluk.


2021. máj. 13. 10:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
29%
elnézve a hozzászólásokat: remélem, a leendő férjem tesója férfi lesz és meleg
2021. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
31%
Ez olyan mint a húsos csontos,kukorica fattyazós p....ina.
2021. máj. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
41%
Nincs rosszabb egy ilyen "nőnél". Ott pofázni nem mer, de a háta mögött már van bátorsága kibeszélni. Mondom, velem egyszer tette volna meg a sógornő, kapott volna a fejére, és soha többé nem mennék feléjük. De nem, ő tátott szájjal megy a faxerdőbe, és csodálkozik. Hallgassa akkor.
2021. máj. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó, ő illendően viselkedik, ez kevés emberre igaz. Egyik oldal írja örülj hogy vendégül lát ne pofázz, te meg azt írod miért nem szól vissza... Most már tudja hogy visszaszól csak megerősítést kért, hogy ő gondolja e rosszul és szerintem eddig is túl türelmes volt a proli sógornőhöz. Ajándékot nem szólunk le( főleg hogy sógornő soha nem adott egy csokit sem), más munkáját vagy lakhatási helyzetét nem szóljuk le és nem nagyzolunk gyerek nemével sem, ez utóbbi gyerekes dolog. Szóval a sógornő elmehet a fenébe.
2021. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 A kérdező kommentje:

63-as valószínű te valami tini lehetsz, mert kb akkor volt nekem is ilyen vérmérsékletem, hogy beszólok, meg leszólok mindenkit.

Tudod tisztelem a férjem és tiszteletben tartom azt is, hogy ő jobban szereti a békességet, meg persze mégis csak az ő testvére.

A másik pedig, hogy akármennyire proli valaki én még tartom magam ahhoz, hogy a saját házában nem fogom kiosztani.

Nyilván voltak kisebb beszólogatások, de nem ott küldöm el a francba.

2021. máj. 14. 14:42
 66/74 anonim ***** válasza:
En egy masik valaszolo vagyok, de a kiosztas meg akozott h nem hagyod magad van kulonbseg..
2021. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
100%

Ezt valamennyire ismerem. A baratnomek is haz, egy fiú, egy lány.

Nekem egy gyermekem lett, és ő is tudja, hogy többet szerettem volna. Állandóan azt hallgattam, hogy milyen nehéz A Kettővel (így beszélt a gyerekeirol), és nem is tudja, mi problémája volt az eggyel. A férjével együtt rendkívül nagy hajcihőt csapnak a család körül. Tudom, mindketten nehéz háttérből jönnek, és tényleg nagy dolog, hogy ott tartanak, ahol. Nekem mégis fajt, hogy (valószínűleg nem teljesen tudatosan) oda-oda szúrt, hogy az egy gyerekes ismerősei olyan dolgokat nem tudnak megoldani, amiket ő kettővel bezzeg igen. Mivel szeretem is, és tudom, hogy alapvetően nagyon jofej, meg nehezebben kezeltem ezt.

Utólag sajnálom, hogy akkor nem tettem szóvá neki. Nekem seb maradt amúgy is, hogy nem lett testvére a fiamnak - téged is ezért érinthet rosszabbul, mert szerették volna fiút. Van, aki ebben méri az eredményeit, ez van.

Talán az segít, ha megkérdezed, miért beszél így vagy miért celozgat erre, mikor tudhatja, hogy megbánt vele?

Ha nem akarsz, ne menj.

Egy időben én is kerültem, hogy beszélnem kelljen a barátnőmmel és a Kettozest hallgatni. Nem hiszem, hogy a kettő vagy több gyerekes ismerőseivel is ezt csinálta.

Ha még lesz rá alkalom, elmondom neki egyszer.

A másik: nehezebb úgy elégedettnek lenni, ha folyton máshoz méred magad. Mindig lesz olyan, aki valamiert többnek fog tűnni valamiben.

Őszintén: cserélnél a sogornoddel? Elégedetlen vagy, hogy “csak” a lanyaid vannak, amikor rájuk nézel?

Ha igen, akkor magadban keress megoldást. Ha te elégedett vagy, akkor nem igazán kavar fel, ha valaki le akar szólni. (Nyilván bunkó a “honnan is tudnád, mi a jó egy fiúnak”, nem tagadom.)

Szóval, csak őszintén magaddal és vele is.

2021. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
Azért az erős, hogy te tiszteletben tartod, hogy a férjed igazi puhapcs módjára nem áll ki érted, mert ő viszont baromira nem tisztel téged.
2021. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tisztelheted a férjedet, az ő békességét, meg azt is, hogy mégiscsak az ő testvére. Nagyon jól is teszed!

DE azt el lehet mondani (savazás és rosszindulat nélkül), hogy szállodába mennél inkább! Maradjatok itthon kevesebb ideig, de az mindenkinek legyen jobb.

2021. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
0%
63 Egy ilyen kétszínű sunyi rohadéknak hiába magyarázod, mindegyik szeret a "jobb a békességgel" meg az illemmel takarózni :D
2021. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!