Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Apám nője mindenbe beleszól...

Teblxrd kérdése:

Apám nője mindenbe beleszól mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és 9 hónapja van egy barátnőm. A nő nem szereti ha itt van a barátnőm, és többször is rajta kaptam őt hogy telefonba elhord minket hogy mi a f**nak van itt. Ezelőtt egy olyan cikis dolog részese voltam hogy nálam volt a barátnőm és megkérdezte apámat" Meddig marad a lány"?

Aztán a múltkor bejött 10 percre a barátnőm mert vártuk a vonatot és szembe találkozott a nővel mert jött ki a bmnőm wcről, majd a szobába bementünk és annyit hallunk hogy apámnak azt mondja "Megbeszéltük h ne jöjjön". Aztán mindketten kimentünk a barátnőmmel és elkezdtük kérdezni hogy mért nem jöhet ide a barátnőm? A nő hebegett habogott össze vissza. Azóta a nővel nem szólunk egymáshoz



2021. máj. 27. 15:16
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
47%
9-es, nem egészen. Más jogai vannak a családon belül az eltartottnak, és más az eltartónak (és ilyen szempontból tök mindegy, kié a lakás).
2021. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
6%
Igen, sokan fordítva ülnek a lovon. Fater elé állni és pattogni, hogy a jogaink egyenlőek, de a kötelezettségeink nem. Elirányítanám a kiscsávót melegebb éghajlatra azt hiszem.
2021. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem szard le. Ha arra nincs pofája hogy elétek áljon és megmondja hogy zavarja lány, csak a hátatok mögött kavar az elég gerinctelenség. Apukád mot szól hozzá? Meg miért nem kedveli barátnőd? Van valami különösebb oka, vagy csak úgy nem.
2021. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
93%
#12, jó nevet választottál magadnak, illik hozzád :)
2021. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
50%
Attól is függ, mennyit van ott a kiscsaj. Ki a franc szeret egy kívülállót kerülgetni az otthonában?
2021. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Apámé a ház, régen anyámmal laktunk itt csak szétmentek anyám pedig meghalt 8 éve. Nem lopós a barátnőm.Apám fejét szerintem tele beszéli. Ez a csöves k*rva azt mondta nekem h neki nem szimpatikus a lány. Elfelejtettem írni Korábban a nővel beszéltem és nem mondta h nem hozhatom.Én nem tudom mért zavarja őt/őket semmit nem csinálunk.
2021. máj. 27. 16:11
 17/45 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező ez a kérdés multkor volt fent,apuci barátnője egy 20éves fiatal hölgyike ,és a többi ugyan ez volt kb..
2021. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
81%
#17, ugye..? Nekem is rémlett.
2021. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
9%
Anyukádnak volt tulajdonrésze a házban?
2021. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
5%
Na figyelj előszőr is ha ők tartanak el,megmondhatják kit viszel oda,majd ha a saját popodon kakilsz akkor azt csinálsz amit akarsz.
2021. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!