Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Apám nője mindenbe beleszól...

Teblxrd kérdése:

Apám nője mindenbe beleszól mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és 9 hónapja van egy barátnőm. A nő nem szereti ha itt van a barátnőm, és többször is rajta kaptam őt hogy telefonba elhord minket hogy mi a f**nak van itt. Ezelőtt egy olyan cikis dolog részese voltam hogy nálam volt a barátnőm és megkérdezte apámat" Meddig marad a lány"?

Aztán a múltkor bejött 10 percre a barátnőm mert vártuk a vonatot és szembe találkozott a nővel mert jött ki a bmnőm wcről, majd a szobába bementünk és annyit hallunk hogy apámnak azt mondja "Megbeszéltük h ne jöjjön". Aztán mindketten kimentünk a barátnőmmel és elkezdtük kérdezni hogy mért nem jöhet ide a barátnőm? A nő hebegett habogott össze vissza. Azóta a nővel nem szólunk egymáshoz



2021. máj. 27. 15:16
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
a lányt eddig se hoztam ide gyakran 2 hetente 1x.(ezis milyen szánalmas másnál mindennap ott lehet a barátnője.) volt olyan h nálam aludt pl május 5. estétől és itt volt május 6. estéig ez akkor nagy bűn? apámék azt hiszem 10 éve vannak együtt. 1x már elüldöztem kiskoromban ezt a nőt. lehet még egyszer ezt kéne tennem. Mellesleg arról nem is beszélek hogy egyszer apám nője ide költöztette a fiát a fia barátnőjét és, az unokáját aki 1 éves volt. szegény mamám szólt h menjenek innen. ( ez 7-8- éve volt) Kicsit összeszedetlenek az írásaim de sajnos annyi minden történik. És a nőnek itt lehet az unokája nekem mért nem lehet itt a barátnőm a vérszerinti apám házában?
2021. máj. 27. 16:17
 22/45 anonim ***** válasza:
28%
16 akkor ha elég nagyfiú vagy üljetek le hármasban megbeszélni a problémádat. Elmondja mindenki az álláspontját, az elvárásait, ígéretet tesz, hogy a többi résztvevőnek megfelelő magatartást tanúsít a jövőben és szent lesz a béke. Hány éves vagy kérdező? Ha közel a felnőttkorhoz akkor gyakorolnod kell, hogy felnőttként oldj meg problémás szituációt, nevezetesen megbeszélni érdemben. Mondjuk most sem írod, hogy apádnak mi az álláspontja, talán nincs is, hallgat mint nyuszikaki a fűben, a nője meg frusztrált és pattog, két szerencsétlen, te meg a harmadik. Mindenesetre primitív viselkedés így beszólogatni, mégis faterod a legnagyobb foshalom ha hallgat. Ti csak szimplán idióták vagytok ebben a kompániában.
2021. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves apud és a nője?
2021. máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
55 évesek. Apám tényleg hallgatott amikor neki ugrottunk a nőnek.Lehet hogy főz, mos de attól még semmilyen anyagra nem költött ebbe a házba ami sokkal drágább :D (festék, glett,csempe, padló stb) nem is ez a lényeg. Nekem az a lényeg hogy ez ide költözött újra és magyaráz. Apám azt mondta 1 hete hogy most egy ideig ne jöjjön a lány. Beis tartom, de meddig kell?
2021. máj. 27. 16:23
 25/45 anonim ***** válasza:
35%
21 "És a nőnek itt lehet az unokája nekem mért nem lehet itt a barátnőm a vérszerinti apám házában?" ez inkább jogi kérdés mint morális, illetve ez utóbbival a sggdet törölheted ki. Ha ivarérett korban vagy és nem tetszik a másik ivarérett territóriuma akkor menjél sajátba (költözz el). Ez nem bántás, eskü, ha neked osztaná az észt ugyanígy mondjuk az öcséd, full ugyanilyen szituban, te nem mutatnál neki ajtót?
2021. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
16%
24 ameddig apád a saját életét élheti az engedélyeddel. 55 évesen a fszmnak lenne kedve ehhez a bolhacirkuszhoz. Nagyon messze vagyok az 55 évtől, lehet meg se élem, én már most 72 órát adnék, hogy húzzon mindenki a malac vérvörös fszára és hagyjatok engem a hülyeségeitekkel.
2021. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
8%
Apud csak békeséget és nyugalmat akar, te a gyereke vagy ,de a nő a párja, te úgyis elköltözöl onnan ,de a nő valszeg nem és vele fogja leélni az életét,szóval azt akarod hogy apud boldogtalan legyen? Egy kicsit önző vagy,nem gondolod? Engedély nélkül én se vittem haza a párom ,mindig megkérdeztem amíg ott éltem hogy nem lenne-e gond ha jönne. És ha azt mondták hogy most ne akkor megoldotuk máskép hogy együtt legyünk,mindenre van megoldás csak akarni kell.
2021. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, ki kell, hogy ábrándítsalak, nem a 10 éve meglévő élettársát fogja kipenderíteni a házból, ebbe pihenjél bele.

Ha nagyon megpróbálod szétszedni őket, esetleg te repülsz majd egy év múlva.

2021. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Ezzel nem is lenne gond csak az összes ismerősömnél így van hogy mehetnek oda bármikor :D
2021. máj. 27. 16:39
 30/45 anonim ***** válasza:
11%
Szóval a te szüleid nem olyanok mint más szülei értem, ismered azt hogy ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye?
2021. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!