Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Apám nője mindenbe beleszól...

Teblxrd kérdése:

Apám nője mindenbe beleszól mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és 9 hónapja van egy barátnőm. A nő nem szereti ha itt van a barátnőm, és többször is rajta kaptam őt hogy telefonba elhord minket hogy mi a f**nak van itt. Ezelőtt egy olyan cikis dolog részese voltam hogy nálam volt a barátnőm és megkérdezte apámat" Meddig marad a lány"?

Aztán a múltkor bejött 10 percre a barátnőm mert vártuk a vonatot és szembe találkozott a nővel mert jött ki a bmnőm wcről, majd a szobába bementünk és annyit hallunk hogy apámnak azt mondja "Megbeszéltük h ne jöjjön". Aztán mindketten kimentünk a barátnőmmel és elkezdtük kérdezni hogy mért nem jöhet ide a barátnőm? A nő hebegett habogott össze vissza. Azóta a nővel nem szólunk egymáshoz



2021. máj. 27. 15:16
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
54%
Költözz el
2021. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
76%
#38 azért mert szerintem alap hogy egy szülőt érdekeljen annyira a gyereke, hogy meg akarja ismerni a párját
2021. máj. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
37%
Milyen "párját", előző? Ez két tizenéves gyerek, még egy éve sincsenek együtt, a kérdezőnek kb. még 20 ilyen "párja" lesz. Ne legyetek már nevetségesek.
2021. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
48%

DE MIÉRT NE JÖJJÖN??? XDXD

Te meg vagy olyan hülye, hogy be is tartod. Miért tőlünk kérdezed hogy meddig jöjjön. Menj oda apádhoz és mond meg neki, hogy jönni fog.

2021. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
#44 🙄🙄🙄🤬🤬🤬🤬
2021. júl. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!