Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Apám nője mindenbe beleszól...

Teblxrd kérdése:

Apám nője mindenbe beleszól mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és 9 hónapja van egy barátnőm. A nő nem szereti ha itt van a barátnőm, és többször is rajta kaptam őt hogy telefonba elhord minket hogy mi a f**nak van itt. Ezelőtt egy olyan cikis dolog részese voltam hogy nálam volt a barátnőm és megkérdezte apámat" Meddig marad a lány"?

Aztán a múltkor bejött 10 percre a barátnőm mert vártuk a vonatot és szembe találkozott a nővel mert jött ki a bmnőm wcről, majd a szobába bementünk és annyit hallunk hogy apámnak azt mondja "Megbeszéltük h ne jöjjön". Aztán mindketten kimentünk a barátnőmmel és elkezdtük kérdezni hogy mért nem jöhet ide a barátnőm? A nő hebegett habogott össze vissza. Azóta a nővel nem szólunk egymáshoz



2021. máj. 27. 15:16
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Hát figyeljetek szerintem az is elég szánalmas hogy tavaly nyaraláskor olyat szól a nő hogy " apa szerelmem eladjuk a házat és veszünk villányba egyet". Ilyenkor sincs igazam? HA apám mondja oké, de ez a büdös kßrva hogy mer ilyet kiejteni a száján amikor NEKI is van saját háza ahova visszaköltözhet ha nem tetszik neki valami :D
2021. máj. 27. 16:41
 32/45 anonim ***** válasza:
27%
Most te k-zod le a nőt?
2021. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
25%

Akkor menjél oda lakni te is. Az összes ismerősödhöz.

(Nálunk mikor a húgom azzal jött anyámnak, hogy "bezzeg az Emesééknél ott aludhat a srác", akkor anyu azt mondta, hogy "akkor menj oda lakni az Emeséékhez".)

2021. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező, alapból örülj neki, hogy nyaraláskor ott lehettél te is. Tudod, hányan lepattintanának egy ilyen baromarcú h..egyereket, mint te vagy?

Az én társamat k...váznád, leszarnám, hogy a gyerekem vagy, kivágnálak, mint a macskát eü. sétára.

2021. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
41%
"Büdös k.va", "csöves k.va", egy 17 éves fiú egy 55 éves nőről, aki 8 éve neveli, mos rá, főz rá, takarit rá, tűri a hisztijét, stb, most meg még a lányt is kerülgetheti szerencsétlen, meg takarithat még egy plusz ember után. Én nem vagyok egy tekintélyelvű valaki, de ez valami elképesztő.
2021. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
72%
Nehogy már a kérdezőt támadjátok le aki (ok nélkűl) nem viheti haza a párját. Apád inkább örülne hogy be akarod mutatni neki, meg mikor lenne párja ha nem tizebévesen?
2021. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
38%

Fuh bas*dmeg, az a nő nem apád nője, nem büdös k*rva, nem csöves k*rva, nem luvnya. 10 éve együtt van apáddal. Ergo te, kis taknyos, így beszélsz arról, aki bár apádhoz költözött, de mégis csak 10 (vagy legalább 8) éve mos, főz, takarít rád. És ki ne találd, hogy ez nem igaz. Igen, neki nincs tulajdonrésze a házban, de ha ők mondjuk ugy gondolják, hogy eladják és elköltöznek, AZ AZ Ő DOLGUK! Apádé és a barátnőéjé. De semmiképp sem a tiéd. :)

Neked ehhez semmi közöd, és semmi beleszólásod nincs, hogy ők hol akarják leélni az utolsó pár évtizedüket. Ők egyützt maradnak, de te 3-5 év és mész el, nehogy más hozzád alkalmazkodjanak. Akkora egy tahó vagy a válaszaid alapján, hogy én még téged is kabaxnálak a házból, nem csak a csajodat. Engem már csak 25 éves nőként is felbax a viselkedésed, nemhogy egy 55 éves nőt.

2021. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
4%

" Apád inkább örülne hogy be akarod mutatni neki"


És miért kéne örülnie?

Miattam csapágyasra is dughatja a tiniribit, de ne nekem kelljen kerülgetni.

2021. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
36%
Biztos fiatal, csinos és szép a barátnőd. Ő féltékeny és irigy rá! Ne hagyd magad, neked több jogod van ott lenni mint neki, beszelj apáddal. Ha lehet egyáltalán.
2021. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
20%
Joga semmivel sincs több ott lenni, mint a nőnek.
2021. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!