Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit kell olyankor csinálni,...

Mit kell olyankor csinálni, amikor próbálok haverkodni egy távolabbi rokonnal, és az a "hála", hogy letilt messengeren?

Figyelt kérdés
Szembesítsem vele, hogy milyen bunkó volt, vagy hozzá se szóljak többé?

2022. jan. 17. 18:54
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, miért vagytok velem ennyire rosszindulatúak... Tisztelet a kivételnek, aki normális választ írt. Amúgy nem nyomultam nála, ezért is nem értettem a letiltását.
2022. jan. 19. 15:04
 42/54 anonim ***** válasza:
93%
Ok nélkül senki nem tilt le senkit. Attól még, hogy nincs önkritikád még simán lehettél túl sok, a kommentjeid alapján ritka antipatikus vagy.
2022. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Akkor légy szíves áruld már el, hogy melyik kommentjeim alapján vagyok "ritka antipatikus" mért én igyekszem kedves lenni az emberekhez, és ezt inkább értékelniük kellene, nem ilyen módon válaszolni, ahogy ti is. És épp ezt írtam, hogy ok nélkül tiltott le. Amúgy meg közben rájöttem, hogy még az is lehet, hogy nem is tiltott le, csak új facebook-ot csinált magának. Miért kell nem elhinni amit írok?
2022. jan. 19. 15:39
 44/54 A kérdező kommentje:
És van önkritikám, még ha nem is tűnik fel!
2022. jan. 19. 15:39
 45/54 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, ráerőlteted magadat az emberekre.

"én csak kedves vagyok, ezt értékelniük kellene" meg korábban írtad, hogy "a rokonoknak szerintem jóban kell lenniük", aztán meg itt lamentálsz, hogy nem érdemli meg hogy kedves légy hozzá és megmutasd, mi merre hány méter.... hát ez alapján minden vagy, csak szimpatikus nem.

Nem körülötted forog a világ, nem kell túltolni magadat és megsértődni a semmin. A rokon nem ok nélkül tiltott le: elege van, sok vagy neki.

Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.

Vedd már észre magad, az isten áldjon meg és tarts tiszteletben másokat.

2022. jan. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:
Jajj istenem, nem erőltetem magam rá senkire. Nem is értem miért gondoljátok ezt. Amúgy meg szerintem teljesen jogos, hogy nem vagyok kedves azzal, aki velem bunkó, nem gondolod? És nem tolom túl magam, tudom, hogy nem körülöttem forog a világ, és nem futok olyan szekér után, ami nem vesz fel. És nem nekem kell észrevennem magamat, hanem nektek, hogy igazságtalanul vagytok bunkók velem! Én tiszteletben tartok másokat, tartsatok ti is tiszteletben engem legyetek szívesek!
2022. jan. 19. 16:01
 47/54 anonim ***** válasza:
93%

Mert a "hozzá se szóljak többé" nálad még kérdés.

Szerinted, ha letiltott, akarná hogy hozzászólj?


S kérlek, ne csinálj úgy, mintha te lennél az szent agyaúristen, mert ráírtál egy kvázi ismeretlenre, s el akartad volna igazítani a környéken. Egyikre sincs szüksége egy normális embernek.

2022. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
Jajj félreértetek egyfolytában. "Mert a "hozzá se szóljak többé" nálad még kérdés." Igen, kérdés, mert például majd személyesen a családi összejöveteleken találkozunk, és jó lenne tudnom, hogy ott majd mit mondjak. De egyébként tényleg egyre inkább az az érzésem, hogy csak új facebook-ot csinált szóval lehet tárgytalan az egész. (És így lenne a legjobb.)
2022. jan. 19. 16:50
 49/54 anonim ***** válasza:
92%
Már alapból az a pofátlanság csúcsa, hogy írkálsz valakinek aki nem kíváncsi rád és azt várod tőle, hogy legyen érte hálás. Hányingerkeltő.
2022. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
92%
"De egyébként tényleg egyre inkább az az érzésem, hogy csak új facebook-ot csinált szóval lehet tárgytalan az egész. (És így lenne a legjobb.)" drága ragacs , tudom te vagy az áldozat . egyre mélyebbre ásod azt a gödröt
2022. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!