Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit kell olyankor csinálni,...

Mit kell olyankor csinálni, amikor próbálok haverkodni egy távolabbi rokonnal, és az a "hála", hogy letilt messengeren?

Figyelt kérdés
Szembesítsem vele, hogy milyen bunkó volt, vagy hozzá se szóljak többé?

2022. jan. 17. 18:54
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen piócát én is letiltanék, pedig nem az a típus vagyok.
2022. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%
Már vége? Pedig csak most jöttem☹️
2022. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%
En is sajnalom, h vege😝😂
2022. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
95%

"Mit kell olyankor csinálni, amikor próbálok haverkodni egy távolabbi rokonnal, és az a "hála", hogy letilt messengeren?"


Mondjuk ne próbálj haverkodni vele.


"Szembesítsem vele, hogy milyen bunkó volt"


Mit akarsz szembesíteni ezen? Tisztában van vele és valószínűleg leszarja.


"hozzá se szóljak többé?"


Szerintem ezzel már elkéstél, mert ő már eldöntötte :D

2022. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
95%

Mert szerintem az a helyes, ha a rokonok egymással jóban vannak - hát én meg a hátam közepére nem kívánok egyetlen "távoli rokont" - értsd, max esküvőn látom - sem.


Aki bejelöl, oké, visszajelölöm, de amint megpróbál erőltetetten haverkodni, megy a tiltás, mert tökidegen és semmi közünk egymáshoz.

2022. jan. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%

Eddig BÁRMIKOR felkeresett random egy szűk családnál távolabbi rokon, mindig kellett neki valami, vagy kölcsön, vagy az ingyen munkám. Köszönöm, elég volt. Ha valamelyik írna, hogy mi van velem, nem nagyon jutnánk messzebb a "köszi, de semmi érdekes, viszont ne haragudj, mennem kell"-től.

A tiltás talán erős, de nem tudhatjuk, mennyire voltál nyomulós, szóval én afelett se ítélkezem.

2022. jan. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
12-es, 13-asnak: Csak annyit kérdeztem, mit szokott csinálni szabadidejében. Amúgy meg Karácsonykor írtam neki, és utána folytatódott a beszélgetés egészen eddig a pontig. És arra nem gondoltatok, hogy esetleg ő is kereshet barátokat a környéken? Mert amúgy a környékünkre költözött messziről, de most már tuti nem fogok segíteni neki itt hogy mi merre hány méter, mert már meg sem érdemli.
2022. jan. 18. 13:19
 38/54 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő keresne barátokat, akkor nem neked kellene nyomulnod nála :D

Írtál neki karácsonykor és folytatódott a beszélgetés? Nem inkább úgy volt, hogy kényszerből válaszolgatott neked, te meg állandóan tolakodtál az üzeneteiddel és mostanra lett elege?

Érts már a szép szóból: nem kíváncsi rád, ő nem lesz a barátod. Ez van, el kell fogadnod.

2022. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%
"Mert amúgy a környékünkre költözött messziről, de most már tuti nem fogok segíteni neki itt hogy mi merre hány méter" rosssssssz iligy emberek vagytok válaszolók ,kérdező a környék mágusa ő akarja a jövevényt bevezetni a környék titokzatos világába . mit nem lehet ezen érteni
2022. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más megoldás, ha egy rokon ennyire kretén.
2022. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!