Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit kell olyankor csinálni,...

Mit kell olyankor csinálni, amikor próbálok haverkodni egy távolabbi rokonnal, és az a "hála", hogy letilt messengeren?

Figyelt kérdés
Szembesítsem vele, hogy milyen bunkó volt, vagy hozzá se szóljak többé?

2022. jan. 17. 18:54
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
98%
Figyelj, én inkább észrevenném magam hogy letiltott, és nem érdekelne. Nem különösebben hatná meg a lecseszésed.
2022. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
100%

Én hagynám a francba.

De amúgy valahogy én sem örülnék, ha egy rég nem látott távoli rokon így rám írna, van, akinek nem hiányzik egy újabb személy, kapcsolat.

2022. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nagyon tolakodó voltál szerinte. Attól, hogy távoli rokonok vagytok, egyáltalán nem kell jóban lennetek.
2022. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
94%
Inkább neked kéne hálásnak lenned neki, hogy hagyta, hogy ilyen sokáig zaklasd.
2022. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%

Sose tudhatjuk mi van a háttérben. Bunkó dolog volt tőle az ok, de nem tudod miért. Lehet hogy annyira haragszik valamelyik felmenodre már régóta, hogy azóta se tudta feldolgozni.


Szóval ignorald te is nyugodtan.

2022. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeségnek tartom, hogy valakivel csak azért jóba kellene lenni, mert rokon. A rokonainkat nem választjuk. Ha ő is akarta volna viszonozni a jópofizást, akkor nem tiltott volna le, röviden ennyi.

Szembesítésre meg semmi jogod nincsen, ha ő nem akarja tartani veled a kapcsolatot, akkor ezt el kell fogadni, amúgy is te írtad, hogy távoli rokon, nem?

2022. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
87%
én nem is látom a problémát. örülj neki, ki lehet húzni egy embert listáról akivel foglalkozni kéne... patkánymentesítette magát
2022. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fiú-lány van megadva keresőszóként... Lehet titkon bejött neked a távoli rokonlány, rámozdultál? Túlzásba estél és letiltott? Még ez is életszerűbb, mint, h csak a nagy semmire letilt vki.

Szeeintem te nagyon is jól tudod, h miért tiltott le.

S hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Semmit nem kell tenni. Ne írjál neki többet!

2022. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
96%
A 4-es kommented alapján nem csodálom hogy letiltott..
2022. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
"Mert szerintem az a helyes, ha a rokonok egymással jóban vannak" szerinted igen mások szerint meg nem . érthető hogy letiltott
2022. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!