Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit kell olyankor csinálni,...

Mit kell olyankor csinálni, amikor próbálok haverkodni egy távolabbi rokonnal, és az a "hála", hogy letilt messengeren?

Figyelt kérdés
Szembesítsem vele, hogy milyen bunkó volt, vagy hozzá se szóljak többé?

2022. jan. 17. 18:54
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
49-es: Hogy lehetsz ennyire rosszindulatú? írtam neki Karácsonykor. Ez szerintem jó pont, hogy gondoltam rá, és vettem a fáradságot, és írtam neki. És csak annyi "hálát" vártam, hogy legalább ne tiltson le. Ez a minimum lett volna nem gondolod? Inkább az a hányingerkeltő, ahogy te is beállsz a sorba azok közé, akik előtted engem pocskondiáztak. 50: persze, hogy én vagyok az áldozat, miért ne én lennék? Én jófej voltam, erre ő bunkó (mármint ha tényleg letiltott), annak is én vagyok az áldozata, ahogy engem pocskondiáztok, de már egyre kevésbé érdekel.
2022. jan. 20. 14:12
 52/54 anonim ***** válasza:
84%

dehogynem érdekel, hát most is itt vered magad :)

Nem fogom elmagyarázni, miért elképesztően kínos egy ilyen ragacs mint te, mert többen megpróbálták előttem, de nem érted még mindig. A fene fog vesződni veled. Én pl. megértem a rokonodat, hogy nem áll szóba veled.

2022. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
82%
Tök mindegy ki mit mond, olyan mélyen van a fejed a saját seggedben, hogy sosem fogsz rájönni, miért te vagy a problémás :D További kellemes vergődést, amíg van még egy ember aki hajlandó veled szóbaállni.. bár ha lenne akkor nem félidegen rokonokat baszogatnál figyelemért :D
2022. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az a gáz, hogy ebben lelitek örömötöket, hogy engem pocskondiáztok. És láss csodát, vannak akik szóba állnak velem, még ha nem is hiszitek el!
2022. márc. 2. 00:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!