Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normális, hogy a párom így...

Normális, hogy a párom így megalázott engem a rokonaim előtt?

Figyelt kérdés

Múlthét vasárnap hivatalosak voltunk egy ebédre az unokatestvéremnél, de volt ott mèg más rokonom is. Előjött egy tèma amiről tudtam, hogy a páromnak más a véleménye, mint a rokonoméknak, már akkor finoman megszorítottam a kezét az asztal alatt, jelezve, hogy inkább el se kezdje nehogy konfliktus legyen belőle. Hát nem vette a lapot elkezdte mondani a véleményét, ekkor már kénytelen voltam belekaparni a kezébe, hogy vegye észre, hogy most nagyon nem hiànyzik a véleménye. Ekkor ő hangosan rám förmedt, hogy mi a francért kaparom őt. Azt hittem ott süllyedek el szégyenemben. Szerencsére az egyik kisgyerek pont akkor jött, hogy ő látott valamit a Tv-ben ès azt kezdte el mesélni az feloldotta a hangulatot. Haza fele az autóban megmondtam neki a magamét, hogy mekkora tahó, de ő csak azt hajtogatta, hogy miért kapartam bele. Nem is érzi át az egésznek a súlyát.

Meg mindig azzal jön, hogy ő miért ne fejthetné ki a véleményét, de őt az nem érdekli, hogy ezzel konfliktust generálhat.



2022. okt. 13. 05:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
73%

Ha a kérdezô tudja a rokonairól, hogy bizonyos témákon felhergelôdnek, akkor szólhat elôre a párjának, hogy ezekbe ne álljon bele. Akkor elég a kézszorítás, hogy "Errôl beszéltem". De ha nem szólt elôre, akkor honnan kéne tudni, miért szorongatja a kezét?


Amúgy sehol se írta, hogy a párja nem kultúráltan mondta volna el a véleményét.

2022. okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
68%
Mi volt az a téma?
2022. okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
71%
Nem illik kaparni. A jól idomított kutyák kézjelekből is értenek. Tanítsd be neki az ül, hallgat és pitizik parancsokat, és akkor nem ugat, ha nem engedi a gazdi.
2022. okt. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
21%
5 oldalnyi válaszból komolyan csak egy embert érdekelne, hogy mi volt az a téma? Érdekes...
2022. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
19%

Mindegy mi volt a téma, lényeg, hogy ütni-verni kell az asszonyt egy kis kaparászás miatt. Jajj tudom, a kaparászás azt jelenti, hogy csontig belevájta a karmát és lehántotta a húst is, megérdemli a pofán verést.

Őrület mennyi agresszív, erőszakos ember van.

2022. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
17%

Őrület mennyi agresszív, erőszakos ember van.


Egy. A kérdező.

2022. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
76%

Megérdemelted. Bunkóságra bunkóság a válasz. Te aláztad meg azzal, hogy kutyának nézted, ő meg hasonlóan reagálta vissza.

Ha nem veszi a lapot a kézszorításból, akkor sem kell belemarni a kezébe, hanem kinyitod a szádat, és még mielőtt egymásnak feszülnek, javasolod a témaváltást, hogy ne rontsák el a hangulatot. De basszus, karmolászni? Nem a kutyád, hogy idomítsd! Nem kell becsicskulni senkinek, de a véleménykülönbséget kulturáltan is lehet kezelni, pláne más házában. Te se választottál ehhez éppen jó eszközt...csak azt kaptad vissza, amit adtál!

2022. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
82%

Ilyenkor inkább máskor ne kézbe mardoss kérdező, hanem diplomatikusan, "elnézést, de ki kell mennem a mosdóba / friss levegőre". Aztán vagy veszik a lapot vagy nem, de attól, hogy a párja vagy valakinek a saját életedet még te irányítod.


Mellesleg engem is érdekelne mi volt az a téma!

2022. okt. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
31%

Borzasztó, mindenkinek hogy elérte az ingerküszöbét a kaparászás.

Én mondjuk férj bokáját elrúgom az asztal alatt, ha verbálisan beleáll valakibe (amikor tudom, hogy rokon olyan hülye, hogy nem tud leszállni utána a témáról). Ugye az én rokonaimat én ismerem.

2022. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
80%
49-es, ezer százalék, hogy politika:D
2022. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!