Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normális, hogy a párom így...

Normális, hogy a párom így megalázott engem a rokonaim előtt?

Figyelt kérdés

Múlthét vasárnap hivatalosak voltunk egy ebédre az unokatestvéremnél, de volt ott mèg más rokonom is. Előjött egy tèma amiről tudtam, hogy a páromnak más a véleménye, mint a rokonoméknak, már akkor finoman megszorítottam a kezét az asztal alatt, jelezve, hogy inkább el se kezdje nehogy konfliktus legyen belőle. Hát nem vette a lapot elkezdte mondani a véleményét, ekkor már kénytelen voltam belekaparni a kezébe, hogy vegye észre, hogy most nagyon nem hiànyzik a véleménye. Ekkor ő hangosan rám förmedt, hogy mi a francért kaparom őt. Azt hittem ott süllyedek el szégyenemben. Szerencsére az egyik kisgyerek pont akkor jött, hogy ő látott valamit a Tv-ben ès azt kezdte el mesélni az feloldotta a hangulatot. Haza fele az autóban megmondtam neki a magamét, hogy mekkora tahó, de ő csak azt hajtogatta, hogy miért kapartam bele. Nem is érzi át az egésznek a súlyát.

Meg mindig azzal jön, hogy ő miért ne fejthetné ki a véleményét, de őt az nem érdekli, hogy ezzel konfliktust generálhat.



2022. okt. 13. 05:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
9%

Hanem udvariasan jelezni az EGÉSZ TÁRSASÁG felé, hogy jó lenne új témát találni


A kérdés alapján nem is volt vita, csak a kérdező párja felhozta a témát, amit a kérdező megtiltott.

2022. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
74%

Egyrészt mi az hogy megtiltott, max kérni lehet hogy valaki ne említsen valamit.

Másrészt nekem az jön le a kérdesből, hogy a kérdező rokonai kezdték a témát. Ez amúgy életszerű is, most a konteós rettegők kedvenc siráma hogy őket megnépszámlálják és ezzel milyen fontos adatokat tudnak meg róluk a gyíkemberek. Erre reagálhatott a kérdező párja, hogy azért a népszámlálásba nem kell belehalni. Legalábbis nekem a leírás alapján is ez tűnik reálisnak (azt írja, hogy feljött a téma, nem azt, hogy a párom felhozta a témát). Másrészt a téma is olyan amibe inkább az van most belebuz.lva aki ellenzi, nem az aki elfogadja. Tehát a rokonok kezdték, a párja hozzászólt.

És azt sem tudom honnan veszitek, hogy előre szólt a kérdező a tabu témákról. De nagyon egyszerű amúgy ha valaki előre tudja, hogy a rokonai retardok akikkel úgy kell beszélni, mintha tojáshéjon lépkedne az ember, akkor nem kell senkit oda vinni. Normális családdal szívesen ebédel az ember, de akikkel egy nyomorult népszámlálason is kerülednő téma, azokat látogassa csak egyedül, hát senki nem időmilliomos, hogy ilyen emberekkel akarjon barátkozni a drága szabadnapjain.

2022. okt. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
82%

- csak azért, mert rokonok, nehogymár ne legessen az embernek saját véleménye


- a párodnak volt igaza


- az asztal alatt másnak a kezét szorítgatni meg kapirculni dedós dolog


- inkább te alázod meg a párodat azzal, hogy valami totyis kisgyerekként kezeled


- az, hogy te még ezek után le is tahóztad, a gyerekesség teteje

2022. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
2%
Jelentelek téged is és a kérdésed. Aha hogy kaparásztad.. Imádom... És azon nem gondolkodtál el hogy igaza van? Mellesleg a másik oldalt is meg kéne hallgatni. Úgyhogy ment a jelentés anyukám
2022. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett ezt jelenteni?
2022. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!