Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normális, hogy a párom így...

Normális, hogy a párom így megalázott engem a rokonaim előtt?

Figyelt kérdés

Múlthét vasárnap hivatalosak voltunk egy ebédre az unokatestvéremnél, de volt ott mèg más rokonom is. Előjött egy tèma amiről tudtam, hogy a páromnak más a véleménye, mint a rokonoméknak, már akkor finoman megszorítottam a kezét az asztal alatt, jelezve, hogy inkább el se kezdje nehogy konfliktus legyen belőle. Hát nem vette a lapot elkezdte mondani a véleményét, ekkor már kénytelen voltam belekaparni a kezébe, hogy vegye észre, hogy most nagyon nem hiànyzik a véleménye. Ekkor ő hangosan rám förmedt, hogy mi a francért kaparom őt. Azt hittem ott süllyedek el szégyenemben. Szerencsére az egyik kisgyerek pont akkor jött, hogy ő látott valamit a Tv-ben ès azt kezdte el mesélni az feloldotta a hangulatot. Haza fele az autóban megmondtam neki a magamét, hogy mekkora tahó, de ő csak azt hajtogatta, hogy miért kapartam bele. Nem is érzi át az egésznek a súlyát.

Meg mindig azzal jön, hogy ő miért ne fejthetné ki a véleményét, de őt az nem érdekli, hogy ezzel konfliktust generálhat.



2022. okt. 13. 05:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
61%
Csávó Fideszes vagy a rokonságod?
2022. okt. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 qkker1 ***** válasza:
37%

"Haza fele az autóban megmondtam neki a magamét, hogy mekkora tahó, "


Itt te voltál a tahó, mi az hogy nem lehet a párodnak más a véleménye egy témáról, mint a családodnak? Én ahogy elkezdted volna "megmondani a magadét", nyomtam volna egy satuféket, ajtó kinyit, és mehetsz isten hírével!

2022. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 qkker1 ***** válasza:
46%
Hová tűntél , kérdező?
2022. okt. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 qkker1 ***** válasza:
64%
Amúgy valóban megírhatnád, hogy mi volt a téma!
2022. okt. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
73%

24-es:

"de normális emberek tudnak normálisan vitázni, minden sértődés nélkül és tudják, hogy ilyenen senki sem fog össze veszni, mert különbözik a vélemény."

igen, lehet, hogy a te családod ilyen, de nyilván nem véletlenül gondolja azt a kérdez, hogy ott és akkor pont az a téma nem odavaló: pl. mert véresszájú X-párt-hívő a család nagy része, vagy a párja épp Görögországról áradozott, mikor az egyik rokont ott gyilkolták meg a nyáron (nyilván extrém a példa, de ilyen is lehet)

Van egy mondás, hogy akasztott ember házában nem hozzuk szóba a kötelet. A kérdező nem mondta meg, mi volt a téma, de nyugodtan lehetne olyan, amiről a párja nem tud, hogy nem kéne szóba hozni. A kaparászás meg nem látszik.


A leordítás meg továbbra is nagyon gáz, szerintem.

2022. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
33%
53: "mi az hogy nem lehet a párodnak más a véleménye egy témáról, mint a családodnak" - ki mondta, hogy nem lehet más véleménye? Csak a kérdező úgy érezte, hogy ott és akkor nem kellene valamiről beszélni az általa jobban ismert rokonok előtt.
2022. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 A kérdező kommentje:

Szóba került a népszámlálás. A rokonék nem igazán vannak oda érte, hogy ennyi infót ki akarnak szedni az emberből. A párom meg elkezdte ecsetelni, hogy ez miért van meg történelmi tényeket előhozni, hogy Pl már Rómában is volt(a párom történelem szakos).

Ès azért nem akartam, mert tudtam, hogy úgy se értenék ezt meg.

2022. okt. 13. 13:26
 58/75 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként ha a népszámlálástól félnek remélem az internetet sem használják, és egy közösségi média felületen sincsennek fent! Ugyanis ezek sokkal veszélyesebbek és több adatot tudnak rólunk.
2022. okt. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
72%

Én már tudom miket íok be, ha lesz végre időm egyszer erre.



- Nem értek hozzá

- Nem emlékszem

- Nem tudom

2022. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
20%

Történelmi tények?

Bruhahaha, melyik valóságból?


Még azok se tudták a tényeket sokszor akik abban a korban éltek!

2022. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!