Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért tolják hátrébb az én...

Miért tolják hátrébb az én szülinapom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tesóméknàl most lesz a gyerek első szülinapja, az én szülinapommal 1 héten született… pár nap különbséggel, hónapok múlva lesz amúgy a szülinapom, de már most mondta a felesége hogy a szülinaphoz legközelebbi szombaton tartják a gyerek szülinapját és meghívnak. Direkt csinálta így, hogy az enyém elé tegye.

A családban sok évig (27) az én szülinapomat ünnepeltük akkor. Bejelentették és nem megbeszélték velem. Úgy érzem nincsenek tekintettel rám pedig én voltam ennek a családnak a tagja előbb. Nagyon rosszul esik.



2023. jan. 29. 01:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
70%
Felnőtt ember vagy és irigy egy 1 éves babára.. Gratulálok!
2023. jan. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte és kultúrált választ! Nekem ez még új, hogy a gyerekek elsőbbséget élveznek ilyesmikben. De gondolkozni fogok rajta és igyekszek megvaltoztatni ezt az érzést.
2023. jan. 29. 01:27
 3/77 anonim ***** válasza:
68%
Még jó hogy nem a majd harminc éves ember az első, hanem egy kisbaba első szülinapja. Annyira alap hogy nem is értem mi bajod van. Komolyan, ha nem írod ki a korod ilyen gondolkodással egy tíz-tizenegy éves gyereknek tippeltelek volna.
2023. jan. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy huszonévesen már rég nem kéne hogy jelentősége legyen a szülinapoknak.. Nem vagy már gyerek aki az ajándék meg a torta miatt lesi az ünnepet.
2023. jan. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
70%
1 vagyok. Igen, elsőbbséget élveznek a gyerekek ebben, mi felnőttek pedig örülünk egy boldog szülinapot felköszöntésnek és nem sírunk, ha nem kapunk többet. De, majd ha gyereked lesz, akkor jobban átérzed ezt.
2023. jan. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 A kérdező kommentje:
Amit inkább szeretek benne hogy olyankor időt töltünk együtt ami a külön városok miatt nem igazán jön össze sokszor. Nagyon jó a hangulat, megszoktam és szerettem ezt. A szülinapok általában az ember sajàtjai.
2023. jan. 29. 01:36
 7/77 anonim ***** válasza:
91%
Akkor a következő szombatra hívd meg magadhoz a családot és ünnepeljétek meg a tiedet is. (De a baba szülinapján is együtt lesztek…)
2023. jan. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, nálunk a szűkebb (első unokatesók, illetve szüleim testvérei) családban ilyesmi esetén az a szokás, hogy összebeszélünk, hogy hétvégén egyben megtartjuk a két szülinapot, azt meg eldöntjük, hogy melyikünknél jövünk össze egy ebédre vagy vacsorára.
2023. jan. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:
Igen, ezt fogom tenni! Nem tudom miért vagyok ilyen önző! Talàn mert most formálódik àt a család “legkisebb” tagjából végleg felnőtté a szerepem. Nem vagyok érett azzal tisztában vagyok.
2023. jan. 29. 01:41
 10/77 anonim ***** válasza:
76%
Ha még 7 évesen akadnál ki ezen azt talán érteném, de 27 évesen.... Remélem csak kitaláció a kérdés, mert ha nem akkor messze, de emssze nem egy felnőtt ember gondolkodása.
2023. jan. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!