Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » 21 évesen babát várok, egyedül...

21 évesen babát várok, egyedül kell felnevelnem?

Figyelt kérdés
A családom (szülők teljes mértékben támogatnak, szerintük meg kéne tartanom, ha elvetetem azt bánnám) de a rokonok azt mondják, nem kéne megtartanom, éljek, bulizzak, de én sosem voltam bulizós, szeretném ezt a babát, de mi van ha igazuk van és egyedül nem menne? Már láttam a babát uh-n és azóta olyat érzek iránta ami nagyon erős, de neki a legjobbat akarom, nem akarom hogy gyűlöljön azért, mert az apja nincs velünk. Mit tennétek ebben a helyzetben? Egyébként dolgozom, szóval nem az iskola padból mennék szülni.

2015. nov. 14. 20:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
64%

"nem kellene egy olyan nő, akinek egy embrió fontosabb volt, mint a párkapcsolata."


Nem kellene egy olyan férfi, akinek a GYEREKE csak egy problémát jelentő "embrió", akinél fontosabb akar lenni.

2015. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
32%
#51, na akkor mindketten megmenekültök egy várhatóan amúgy se jól sikerülő párkapcsolattól...
2015. nov. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező,sejtettem,hogy nem te pontoztál le,mivel te gondolom pártatlan vagy a kérdésben,mivel te tetted fel:)


Amúgy én nem tanácsoltam,hogy vetesd el.

Én jobban együtt tudnék élni azzal,hogy van egy gyerekem,aki valahol él,de nem én nevelem,de másoktól megkaphatta az esélyt,minthogy elvetetem,és esélyt sem kap.


Inkább vagy örökbeadáspárti,mint abortuszpárti,csak sajnos nagyon nehéz jó örökbefogadó szülőket találni.

Na meg a legtöbb meddő pár hamarabb lombikozik,minthogy örökbe fogadjon.Pedig a vér szerintem nem számít.

2015. nov. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
30%

kérdező, nekem meg se fordulna a fejemben, hogy gyereket szuljek ilyen helyzetben. én mindenképpen egy erős párkapcsolatba, de meg inkább házasságban vállalnék gyereket. persze itt is előfordulhat, hogy nem jöttök ki, és elvaltok idővel. de alapból úgy terhesnek lenni, hogy az apa már lemondott róla? de semmiképpen sem vagy ezzel egyedül. ez a te döntésed legyen, ne pár netes alaké. a gyerek valószínűleg az apjára fog haragudni, hogy nem törődik vele, nem rád.

kérdés, hogy van e tartalékod? oke, hogy dolgozol, de ha ott kell hagyni ugye a munkát, akkor miből fogtok megelni?

2015. nov. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
29%

"#51, na akkor mindketten megmenekültök egy várhatóan amúgy se jól sikerülő párkapcsolattól..."


Na ez nagyon mellé ment, mert pont olyan férfi van mellettem, aki szintén úgy gondolja, hogy egy becsúszott baba nem eltörölni való gond, hanem felvállalandó feladat, ami nem veszélyezteti a párkapcsolatot annak ellenére sem hogy egy időre mindketten háttérbe szorulunk.

2015. nov. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
33%
54es...ha van rendes munkája kap gyedet...nekem 10 ezer forinttal volt a gyed kevesebb mint a fizetésem...az meg az adókedvezménnyel visszajött...plusz családi...ergo többet kaptam gyed alatt mint ha dolgoztam volna.
2015. nov. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 A kérdező kommentje:
Egy nőnek normális esetben a gyermeke az első, és egy férfinak is így kéne, hogy legyen, normálisan esetben így van. De gondolom ha neked gyereked születne féltékeny lennél rá, mert már nem te vagy az első.
2015. nov. 15. 09:04
 58/70 anonim ***** válasza:
41%

"Attól, mert számodra láthatóan az élet legfontosabb dolga és legfőbb értelme az anyaság és a gyerek, és minden mást ennek rendelnél alá, más ezt nem feltétlenül így gondolja, nem feltétlen így gondolkodó párt szeretne."


Ebből látszik, mennyire felületes és sekélyes vagy, csak a saját ostoba sztereotípiáid mentén látod a világot.:D

Hivatásom van, amiben sikeres vagyok. Emellett 3 gyerekem van, és nemrég volt az ezüstlakodalmam. Orvosként számomra az élet érték, a megmentésére és nem az elpusztítására esküdtem fel.


Tudom, hogy nehéz lehet egy hozzád hasonló egoista p.csnek szembenézni a ténnyel, hogy bármennyire erőlködik, nem tudja mindenkinek átformálni és eladni a felnőtté fejlődésben visszamaradott, felelősséget vállalni képtelen, önző kis féreg mivoltát jogos elvárásokat támasztó, felnőtt, értelmes férfivé.:D

2015. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
51%
Aki elvetetni helyett azt írja, megölni, az már nem tud felelősségteljes döntést hozni. Mert a szarkupac közepére is odaszülné.
2015. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 A kérdező kommentje:
Ismét valaki aki nem tud olvasni..
2015. nov. 15. 13:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!