Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » 21 évesen babát várok, egyedül...

21 évesen babát várok, egyedül kell felnevelnem?

Figyelt kérdés
A családom (szülők teljes mértékben támogatnak, szerintük meg kéne tartanom, ha elvetetem azt bánnám) de a rokonok azt mondják, nem kéne megtartanom, éljek, bulizzak, de én sosem voltam bulizós, szeretném ezt a babát, de mi van ha igazuk van és egyedül nem menne? Már láttam a babát uh-n és azóta olyat érzek iránta ami nagyon erős, de neki a legjobbat akarom, nem akarom hogy gyűlöljön azért, mert az apja nincs velünk. Mit tennétek ebben a helyzetben? Egyébként dolgozom, szóval nem az iskola padból mennék szülni.

2015. nov. 14. 20:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
32%
Ha szeretnéd,tartsd meg. Még az is lehet,hogy találsz egy olyan férfit, aki elfogad titeket.
2015. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
40%

Az élet nem játék vetesse el, hát kajak ellentmondasz magaddal XD aztán lehet ezerszer jobb életet biztosít majd neki mint te valaha a gyerekednek :D


Kérdező, engem is egyedül nevelt fel anyukám csak ő 16 volt amikor szült...apumat 18 éves koromig nem ismertem, semmi rossz érzéssel nem töltött ez el, mivel akit nem ismersz az nem hiányozhat...a lényeg hogy ha kérdez a gyerek akkor mesélj neki.

Neked van szülői segítséged is hidd el ez sokat számít, van akinek annyi sincs és otthonban neveli a gyerekét stb...ne öld meg szerintem, mert azzal örök életedre együtt kell majd élned és az sokkal nehezebb lesz, mint felnevelni egy gyereket.

2015. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 A kérdező kommentje:
Hát ezt így nem mondanám, amikor kiderült hogy terhes vagyok 180fokos fordulat, aztán jaaj de jó apa lesz, aztán felfogta akkor már annyira nem tetszett neki.
2015. nov. 14. 20:48
 14/70 anonim ***** válasza:
20%

Ezért nem kell rosszfiúkkal összejönni. Egyes nők összejönnek velük, mert "húdevonzók", aztán csodálkoznak, hogy a rosszfiú otthagyta őket.


Egyébként szerintem tartsd meg, főleg ha a szüleid is támogatnak.

2015. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy ő nem volt az a tipikus rossz fiú.
2015. nov. 14. 20:52
 16/70 anonim ***** válasza:
36%

Barátnőmmel megtörtént hasonló, csak ő 23 éves.

Összejött egy sráccal (akinek már van egy kisfia másik anyától), öröm volt, boldogság, aztán egyszer csak becsúszott a tabletta mellett a gyerek. A papas rá akarta venni a csajt, hogy vetesse el, erre a csaj otthagyta a fenébe a palit. Szerencséje volt, mert ahogy melléd is, mellé is odaálltak a szülei, ráadásul anyagilag is jó helyzetben vannak, így most a kislány elmúlt fél éves, és az anyuka azóta már összeszedett egy olyan pasit aki nem futamodik meg a gyerek miatt :)


Lényeg a lényeg, ha az anyagi helyzeted megengedi (itt elsősorban a szüleid segítségére gondolok) akkor nem leszel teljes mértékben egyedül. A rokonokkal meg ne foglalkozz.

2015. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
38%

Most nem kéne mindenkinek oktatni az észt meg stb. ...a kérdésre kellene válaszolni

Az én véleményem az,hogy ha ugy erzed ,akkor tartsd meg ,mert nem fog semmiben sem hianyt szenvedni ...de ki tudja? Vannak olyan emberek ,akiknek nem nagy dolog h apa nelkul nonek fel vagy csalad nelkul,valakiknek meg igen

En nem tartanam meg a helyedben ,mert MAGAMAT nem ereznem elegnek erre a feladatra,de teged nem ismerlek..,szoval ,ha ugy erzed ,akkor ne masokra hallgassal,mert ne band meg :)

2015. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
14%

"Az a vicc, hogy ő nem volt az a tipikus rossz fiú."


Vagy csak nem vetted észre.

Amúgy lehet, hogy konkrétan ő tényleg nem volt az, de az esetek nagy többségében az szokott lenni, amit leírtam.

2015. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
59%
Már most szereted, és a szüleid támogatnak, melletted állnak. Számomra nem lenne kérdés, hogy megtartsam :-)
2015. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
11%

"Most nem kéne mindenkinek oktatni az észt meg stb. ...a kérdésre kellene válaszolni"


A kérdésre is válaszoltam, de azt nehogy figyelembe vegyétek, inkább pontozzatok le!

2015. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!